tomu veria alebo nie, tento rok najväčší prevrat nie je charakterizovaný napadnutými politickými systémami alebo zlyhaním celosvetovej diplomacie. Je to o jesennej palete módnej farby.

Pohybujte sa cez jar, váš monopol na pastelových odtieňoch sa oficiálne skončil.

Ako sa navrhuje na jeseň 2013, tieto bledé odtiene sú významné na jeseň, takže sa vám bude lepšie dostať, zatiaľ čo získanie je dobré. Dnes predstavujem Panoply (áno, panoply) jesenných trendov: vrchol plodín, monochromatický, pánske čerpadlá inšpirované pánske oblečenie, záhyby a pastely.

Boom.

Sukňa: Corey Lynn Calter Via Haute Look (podobná tu) | Sveter: Corey Lynn Calter Via Haute Look (podobná tu, tu a tu) | Topánky: Tory Burch (milujte ich) Prstene: Gorjana (podobné tu aj tu) Slnečné okuliare: Karen Walker Super Duper Strength | prívesok (podobný tu) Náušnice: Vintage Poľsky: Essie (Berry Naughty)

Fotografie od Jeff Thibodeau

Ako sme videli v tomto príspevku, zvládnutie vzoru plodín v práci nie je neprekonateľnou výzvou. Dnes som ju spároval s sukňou s vysokou pásmou, ktorá účinne vyrábala túto orezanú siluetu bez toho, aby vystavila riziko akéhokoľvek typu vystavenia stredným strediskom v kancelárii. Aby som zabránil vystaveniu stredného sveta, ktoré by mohlo byť výsledkom sedenia, ohýbania, výpadov, alebo, neviem, príležitostná arabeska pri vašom stole (áno! Rhyming!) Navrhujem, aby som použil pod ňou používanie coASOLE. V situácii, ktorú požadujete osviežovač, skontroloval som svoju poctu k camisole tu. Výstraha spojlera: Camisole môže liečiť rakovinu.

Šťastný pondelok!!

P.S. Môj súbor je dnes vďaka Hautelook. Či už je to Hautelook, Ruelala alebo Gilt, stránky predaja flash sú požehnaním a kliatbou. Na svojich preferovaných dizajnéroch môžete objaviť neuveriteľné ponuky, napriek tomu sa tieto vynikajúce objavy v obchodoch bežne neposkytujú, čo mi sťažuje prepojenie s presným tovarom. Avšak s odkazmi, ktoré som uviedol vyššie, môžete dnes znovu vytvoriť svoj vzhľad spárovaním tejto sukne ASOS, ktorá je k dispozícii v rôznych neuveriteľných farbách, s jednou z týchto mikín (tu, tu a tu).

Pozrite sa ešte viac z Classy Workstation na…

Bloglovin+Instagram+Facebook

Twitter+Pinterest

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *