Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Minerálne make-up skončil s jedným z najväčších revolúcií v kozmetickom priemysle; Powderová zlúčenina je ľahká, rovnako ako navrhnutá tak, aby vytvorila bezchybnú pleť bez koláčeho make-upu. Make-up je tiež vhodný pre ľudí s citlivou alebo akné-náchylnou kožou, pretože obsahuje prirodzený opaľovací krém, ako aj vitamíny, ktoré vyživujú kožu bez upchávania pórov. Avšak, veľa minerálnych make-up odrodných odrôd majú tendenciu sa objaviť kriedsky alebo tak dobre tmavý na hnedých kožných tónoch. Ak hľadáte ľahký make-up, ktorý zostane na celý deň počas jari, ako aj leto, zatiaľ čo chráni pokožku pred slnkom, tieto značky minerálne make-up môže byť najlepšie.

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Najlepší minerálny make-up pre každú ženu

Elegantné minerály Nadácia

Elegantné minerály kozmetika sú formulované na zvýraznenie podtónov ženy, ako aj dokončenú pleťovú pleť. Nadácia má SPF 15, ako aj je ponúkaný v mnohých odtieňoch, ktoré sú vhodné pre čierne ženy, ktoré sú ľahkým vanilkovým tieňom alebo výrazným odtieňom kakaa. Nadácia je asi 25 dolárov, ale môžete tiež kúpiť vzorky z podnikania za iba 1,50 USD. Internetová stránka obsahuje základovú farebnú schému, ako aj tipy, ako presne povedať, či máte teplé alebo úžasné podtóny. Pozrite sa na Foundation, Mascara, Bronzer, Lipstick alebo očné očné ceruzky Obchodné ponuky aj na elegantných mineráloch.

Christopher Drummond Mineral Makeup

Christopher Drummond Mineral Makeup je úplne bezporucha toxínov, ako aj neuskutočnili škodlivé zložky, ako je oxid titaničitý, ktorým bolo známe, že ohrozujú imunitný systém, ako aj alergické reakcie. Make-up ide rovnomerne, rovnako ako organické, ako aj vegánske. Tento minerálny make-up je tiež bezplatný bizmus oxychlorid, komponent v množstve minerálnych make-upov, ktoré môžu spôsobiť, že koža sa objaví. Make-up zostáva na celý deň, rovnako ako tam je veľa farebných ponúk, takže základ je vhodný pre extrémne ľahké, extrémne tmavé, žlté podtvorené, ako aj modro-podtvorené kožu.

b.L.a.c. Minerálny základ

Tento make-up je úplne bezplatný parabény, ako aj minerály, ako aj syntetické vône alebo petroleum. Nadácia je tiež bez bizmutového oxychloridu-to je dôležité, pretože zvažuje, že zložka môže zhoršiť akné alebo rosacea. Odmietnutia Odlišné odchýlky od opálenia do medu na muškátový oriešok, rovnako ako podnik tiež predáva telo lesk, nastavenie prášku, červenať, rovnako ako očné tiene. Webová stránka uvádza, že make-up môže trvať až šesť mesiacov, rovnako ako existuje množstvo make-up kefy na predaj za najlepšiu aplikáciu. Make-upové vzorky sú ponúkané za $ 3, ako aj nadácia je asi 25 dolárov. b.L.a.c. Minerály dokonca ponúkajú tipy na make-up online, takže ak je to váš prvý čas vyskúšať minerálne make-up, presne pochopíte presne, ako ho aplikovať. Môžete tiež odkazovať na obrázky modelov v rozsahu tónov pokožky, aby ste získali koncepciu presne, ako sa nadácia pozrie na vašu pokožku.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *