5 mužských módnych trendov, ktoré v tejto sezóne unikajú vašej pozornosti
03/09/2018, zverejnené spoločnosťou Alanic Global
Rovnako ako každý rok, aj tento rok na jeseň priniesol svoju vlastnú paľbu nových trendov v módnej scéne pre mužov. Zatiaľ čo niektoré sú orientačné body, ako je návrat nehnuteľností, ktoré jedia všetky centrum, existuje pomerne málo početných malých zmien, ktoré prosia o toľko pozornosti. Pozornosť všetkých módnych pokrokov vpred, malých odevných spoločností a samozrejme popredných veľkoobchodných distribútorov odevov mužov.

Tu je 5 takých malých, ale úžasných trendov.
1. Kubánske obojky sú zlosťou pre póly a košele s krátkym rukávom
Tieto kubánske obojky, ktoré vynútia pocit z 50. rokov, sú v trendu zo všetkých najlepších dôvodov. Tieto obojky pomáhajú mužom dosiahnuť zdvorilý a vpred vyzerať bez námahy. Tieto obojky dodávajú klišé Polos a tričká s krátkym rukávom úplne nový pocit.
2. Roztrhané džínsy … err, extra roztrhané džínsy
Zúfalé džínsové džínsy boli medzi mužmi vždy obľúbené. Ale na bloku je nové dieťa, bratranec, tak povedzme, z týchto roztrhaných džínsov- navyše roztrhané džínsy. A môžeme dodať, že niektorí ľudia ich môžu skutočne vypnúť za dokonalosť, aby sa objavil badass, machismo vzhľad.
3. Tričká Baggy Flanel nie sú o nič viac „lepkavé“
Vďaka hippy trendu, dokonca aj tričká s flanelom sú súčasťou nového a odvážneho módneho trendu. Tieto veľké gombíky, ktoré sú volajúce, ale hovoriace objem módy
4. pozdravte sa zeleným a námorníckym farbám
Videli ste veľa mužov oblečených v zelených a námorníckych noseniach? Nie, nie je to spoločná incidencia! Nový trend, ktorý málo mužov módnych výrobcov oblečenia dobre prijal; V týchto úžasných a pokojných farebných variáciách poskytujú širokú škálu opotrebení. A všetci sú úžasní!
5. Dizajnér Anoraks vyzerajú trendy, aj keď prší (alebo sa pozerá na dažď)
Málokto by si myslel, že úžitkové bundy by presadzovali dominanciu mikín, ale nová škála dizajnérov Anorakov robí nemožné. Veľmi populárne najmä v tropických regiónoch, také úžasné sú títo anoráci, že v nich sú ľudia oblečení, aj keď nie je dážď.

Takže ste už boli vo svojom kruhu módy, začnite sledovať tieto trendy skôr, ako to urobia vaši kamaráti. A ak ste majiteľom odevnej spoločnosti, vytočte výrobcovia módnych odevov dobrých mužov a kúpite si hromadne podľa týchto nových a úžasných trendov, aby ste zostali pred svojimi konkurentmi.

Značky:
Men módne oblečenie Výrobcovia
pánske veľkoobchodné oblečenie
Distribútori veľkoobchodných odevov
Veľkoobchodní muži Distribútori oblečenia

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *