Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Priznávam, že som kompulzívny vrah. Ako teraz všetci všetci poznáme, obchody používajú trik osvetlenie a klamlivé zrkadlá (sakra, navždy 21!) Aby sme si mysleli, že vyzeráme lepšie v položkách, ako sme skutočne robiť. Výsledok? No, keď sa vrátime domov, pravda vyjde, a to často nie je pekné (v mojom prípade, zdá sa, že muffin top magicky sa zdá, že tam nebol, keď som bol v obchode). Takže sme späť do obchodu, aby sme sa vrátili.

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Teraz, mnohé obchody (Nordstrom a cieľ prichádza do mysle), ponúka jednoduché a jednoduché politiky návratu, ktoré vám umožňujú vrátiť sa online nákupy v obchode, a majú predĺžené obdobia návratnosti (niektoré tak dlho ako rok, v prípade Zappos).

Potom sú tu tie s pekne Sh * návrat politiky. Zdôrazňujeme dve zvlášť pokyny Politiky nižšie:

Obchody s pekne zlou návratnosťou

Navždy 21 – viete, že príslovie “Ty to zlomíš, vlastníte to?” No, na Forever 21, je to “si ho kúpite, vlastníte ho.” Keď si kúpite v obchode, môžete si vymieňať iba tovar a môžete si vymeniť iba do 14 dní od nákupu. Výnimkou je nákup online, kde môžete položku vrátiť do 30 dní od dátumu prepravy (tak naozaj, tri týždne). Moje vedenie je, ak to nepotrebujete, kúpite ho online, takže máte možnosť vrátiť sa.

ELOQUII- Názov je hrozný. Je to Online obchod s plus-veľkosť, ktorú vám prináša ľudí na obmedzenom, čo má nejaký roztomilý vzhľad. Zásada návratu je však smiešne, najmä pre obchod, ktorý je k dispozícii iba online. Vrátenie by sa mali vykonať “do 15 dní od pôvodného dátumu pre dodanie,” ktorý je cray-cray, pretože ak máte poslať cez pozemnú dopravu, môže trvať až 10 dňoch spoločnosti, čo znamená, že máte naozaj medzi 5 a 10 dní na vrátenie položky. Plus, dátum návratu nie je založený na tom, keď ste ho poslali (dátum poštovej pečiatky), ale keď ho dostanete. Takže potrebujú, aby sa dostali späť do 15 dní (nie dni spoločnosti) odoslania vám. Pre akékoľvek položky vrátené alebo vymenené po 15 dňoch, budete účtovaný $ 5,95 na balík, ktorý opäť nemá zmysel. Netreba dodávať, že tam už nekupujem.

Prečítajte si našu príručku o návrate pre oveľa viac podrobností o tom, ako sa vrátiť do jednotlivých obchodov.

Poznajte niektoré obchody, ktoré sú hodné, že budú na tomto zozname? Pridajte ich nižšie …

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *