Uncategorized

Praví Confessions: Prečo by sme mali všetci čítali pánske časopisy

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Milujem svoje časáky, ale mám rád časáky môj priateľ ešte viac. Všetko to začalo jednu lenivý nedeľu, keď sme boli obaja natiahnutý na gauči desať, ošetrovateľskej Gatorade a bojuje zlé opicu na uzde.

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Obaja sme boli napoly sledovanie TV: bol na svojom iPadu, a ja som práve dokončil trávia svoj mesačný Dobrú chuť Magazine. a ja sa nudil, len sledovanie televízie nie je vôbec zábavné dosť pre tento multi-Tasker. Nakláňať dopredu, schmatol niekoľko glossies spod včerajšie papier.

“Esquire? GQ? Vy .. čítať toto? ”

“Samozrejme. Sú to zaujímavé. ”

Napoly zvedavý a napoly prekvapený, som si sadol a dal, em ísť. Ako by sa vám. Tu je dôvod, prečo:

Preto je dobré čítať Muži Časopisy, taky!

Čo nosiť. Buďme úprimní, časť z dôvodov, prečo sme sa šaty pre mužov, ale móda pre ženy. Chcete vedieť, čo ľudia naozaj myslieť babydoll šaty v lete? Tie miláčik džínsy? Perie vo vlasoch? Pánske časopisy zodpovie všetky vaše otázky úprimne. jednoducho hľadať výrobkov, ako sú 12 Bras sme nikdy nezabudnem a New York Fashion Week pre nápady na to, čo je pútavý.

Čo jesť. Nie sme jediní, ktorí chcú vyzerať dobre nahý. Ako všetci vieme, s vysokým obsahom bielkovín a low-carb a cukor jedlá sú spôsob, ako ísť na zníženie tuku, budovanie svalov, a bojovať s údiť. To platí pre mužov aj ženy – áno, čo k jedlu? Zistíte, že chlapci radi varia, chcem, aby to pre vás ešte viac, a chcem jesť oveľa viac než len mäso a zemiaky. prečítať tento letný šalát recept a nechajte sa inšpirovať.

O ňom. V niektorých prípadoch ľudia sú jednoduché, inokedy – Nemám dosť vedieť, kde začať. Iste, všetci sme na pozore pred generalizáciou, ale v niektorých prípadoch je to dobré vedieť, že máme čo do činenia s výnimkou. V súčasnej dobe som milujúci články, ktoré sú určené pre neho pocit, že nie je sám, ale aj prispieť k dámam, keď vidíme ho robiť / say / akt niečo, čo nám hovoria “Čože?” Pozrite sa na Eaquire je, ako zistiť, či ste Normálne.

Politika, správy, atď. Áno, čo potrebujete vedieť. a ak nechcete úplne jedno, aspoň vedieť dosť kývnuť pravdivo, keď vyvolá najnovšie bezpečnosti a narušenia bezpečnosti v cieli alebo Richard Sherman najnovšie chvastať. Aj ako každodenné politike Esquire blogu. Je to krátke, sladké a len náhodné natoľko, že by ste ho mohla prekvapiť niečím váš muž nie je ešte asi viete …

Ta-da! rovnako ako to, že budete mať perspektívu druhou polovicou. Robí, že oveľa oveľa viac fantastické, eh?

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte, či priečinka Doručená pošta alebo spam potvrdiť predplatné.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *