Nezabudnem počítať ceny a ilustrátor Big Projects Shiffa bol súčasťou, pretože sám to považuje za náročné. Takže vám poviem, že tento človek považuje reklamný dizajn za svoje skutočné povolanie. Hovorí, že je „chilango“, ktorý je slangovým demonštráciou pre občanov Mexika City. Vyrastal v kreslení a sledovaní komiksov, vytváral fotokópie, ale tiež robil prácu umeleckého riaditeľa. Jeho klientmi boli zahraniční klienti, ako aj muž z Cornershopu.
Na jeho biografii som našiel niečo veľmi zvláštne a konkrétne – trvá na tom, aby o sebe nechcel hovoriť v tretej osobe. Existuje silná psychologická korelácia medzi týmto aspektom a umelcom, ktorí sa snažia prezentovať svetu. Vždy som si myslel, že je to veľmi náročné, ale blogovanie na tak dlho mi tiež ukázalo, že niektorá umelec používa tretiu osobu, aby trochu nastavil obsah pre stránky a blogy, ktoré o nich poskytujú informácie. Snažím sa vidieť druhú časť a nie masívne ego ležiace vo vnútri každého umelca.
Ale Shiffa vkĺzne trochu sarkazmu tým, že to povedal a zároveň sa v skutočnosti odvoláva na seba v tretej osobe. Shiffa, ty Rascal!

36 dní typu od Shiffy na Vimeo.

0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *