každý rok, o tomto čase, verím, že “musím odložiť tieto zbytočné bavlnené šaty v lete, rovnako ako urobiť celú šatníkovú skriňu sofistikovaných, úzkych šaty v hlbokých, pevných farbách.” Rovnako ako pretiahnem tento vzor znova, rovnako ako pohľad na to na chvíľu. Mám rád zníženie červenej verzie. (The Neck Thing je kúpil šatku, nie šitý golier.) Nie je to tak vyzerať ako niečo, čo Faye Dunaway nosí, vo svojej funkcii ako profesionál v celosvetovom zákone o zbraní? Alebo ako vedúci nadnárodných finančných služieb konglomerátu?

Nikdy som to urobil. Mám (drahý) materiál, aby som to urobil. Dal som ho do zásobníka označeného “Ďalej”. Mám na jednej alebo dvoch príležitostiach, pretiahol všetky kusy von, ako aj ich stlačené, ale jednoducho sa mi to nemôžem priniesť, aby som tento blázon. I oneskorenie, ako aj drag, rovnako ako potom skončiť skákať ich späť do obálky vzoru. Rovnako ako aj vtedy február Rolls okolo, rovnako ako všetko, čo môžem veriť, že robí opäť zbytočné bavlnené šaty.

Je to očarujúci vzor. Pozrite sa na švec, zvonček, vrecká. (Kliknite na obrázok, aby ste videli všetky päť zobrazení, vrátane maromabu-orezaných večerných verzií.) Je to elegantné, je to podhodnotené, v šedej vlny Flannel, rovnako ako čierny kožený opasok, bolo by neodolateľné. (V čiernej koži s šedým flanelovým pásom by bolo naozaj naozaj nepárne v type lang cesty.), Rovnako ako nejako nemôžem to urobiť! Predpokladám, že nie som len nadnárodné finančné služby konglomerátu.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Prečo nebudem využívať jednoduchosť PrintsEw vzory opätovného žiarenia 13, 2012in “vzory”
Prvá cena! 28. februára 2007
Tajné životy gowanov vol. 8SEPTEMENT 13, 2006

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *