Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Mladé ženy zobrazovali svoje holé stredné posilňovače vzhľadom na to, že Madonna to urobila Trendy v 80. rokoch. Fad rýchlo chytil, rovnako ako ’90-tych rokov, všetci z Jennifer Lopez do Britney Spearss boli zastrašili svoje bruchy pre všetkých vidieť. Zatiaľ čo Madonna bola jednou z prvého z prvého, ku kvalite je holý midriff na sexualitu, nebola tá prvá, ktorá produkuje módny trend.

Francúzska móda, ako aj holý midriff

Madeleine Vionnet, francúzsky módny dizajnér narodený na konci 1800s, je obyčajne považovaný za jedného z prvých prví tvorcovia holého módy. V roku 1932, Vionnet navrhol šaty, ktoré predstavovali strategicky umiestnené výrezy, z ktorých jeden z nich zobrazil holý midriff. Počas nasledujúcich desaťročí sa štýl vyvinul. Počas 60-tych rokov, ako aj 70 rokov, hippies bežne ukázali svoje bruchy v trubiach rúrok, ako aj hlásiatko ako indikácia flexibility, ako aj individualitu.

Keď boli bĺby škandalózne

Až do nedávnych desaťročí, nesúci takýto intímny priestor pokožky bol považovaný za škandalózny, rovnako ako možno aj hanebné. Odkryté midriffy boli obmedzené na brucho tanečníkov, exotických tanečníkov, ako aj podobne. Pred vynálezom plodiny alebo halteru, ženy by len spojili ich rutinnú dĺžku košele pod bustom. Avšak, tento pohľad bol oveľa viac pre pohodlie počas horúceho, ako aj vlhké podmienky, ako aj pre módu.

A potom sa stalo 90. rokov

Nebolo to až do ’90. rokov, že holý stredný vzor skutočne vzlietol. Do tejto desaťročia, brušné tlačidlo piercing, ako aj dolné chrbtové tetovanie skončilo byť “veci, ktoré robiť,”, ako aj každá žena chcela ukázať jej. Odkryté žalúdky boli pozorované v hudobných videách, na dráhach, ako aj niektorých z najväčších celebrít v prominentných módnych časopisoch. Pop princezny času, ako je Christina Aguilera, Jessica Simpson, rovnako ako Mandy Moore, inšpirovali milióny mladých žien, aby ukázali trochu viac pokožky.

Fadal sa otočil klasický

Dnes je vzor späť s pomstou. Avšak, súčasné prevzatie holého midriff je o niečo menej odhaľujúce, potom to bolo s vrúbkom Skimpy ’90. rokov.

Ak máte záujem o vyskúšanie tohto sodného trendu, len na obrazovke niekoľko palcov kože priamo pod rebrami, ako aj držať brušné tlačidlo. Tento pohľad je najlepšie spárovaný s vysokými pásovými šortkami alebo sukňami, spojené s miernou štruktúrovanou bunkou alebo kardiganom.

Ak veríte, že idete holé, budete tiež chcieť premýšľať o tom, či je pohľad ideálny pre vás. Zatiaľ čo nikto nehovorí, že musíte byť veľkosťou 2, aby ste si držali svojho strediska, vaše bruško musí byť trochu byt, ako aj tónované, aby sa zabránilo obávanému muffin-top.

Vždy môžete vždy narážať na holý midriff párovaním s vysokým pásom s krátkym, namontovaným vrchom. Tento combo pracuje pre veľa typov tela.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *