Uncategorized

9 neuveriteľných metód na nosenie topánok bez rukávov

9 Neuveriteľné metódy na nosenie topánok bez rukávov
25/02/2022, publikované spoločnosťou Alanic Global

Leto je prakticky práve tu a je čas hovoriť o sezónnych odevoch. Ak sa chcete cítiť pohodlne, zatiaľ čo vyzeráte štýlovo, požadujete niečo, čo je ľahko štýlové aj funkčné. Top bez rukávov je pre to perfektnou voľbou, pretože nielen zdôrazní vašu individualitu, vďaka čomu sa v dave stanete od seba oddelení, ale tiež sa budete cítiť uvoľnene. Jeden z najvýznamnejších výrobcov odevov v Houstone udržuje vynikajúce topy bez rukávov v atraktívnych štýloch a farbách!
Pozrite sa na týchto 9 moderných odevov bez rukávov, aby ste sa pokúsili vyskúšať počas dní horúceho počasia.
Čierny top bez rukávov s čiernymi džínsami tesnými na pokožku
Rozhodnite sa pre čierny horný horný horný horný horček bez rukávov a úplne ju zastrčte do vašich čiernych výškových džínsov s výškovou kožou. Spárujte svoj odev so semišovými topánkami na semišoch!
Neutrálne sfarbené top s rukávmi s tmavomodrými širokými nohavicami
Partner, základný neutrálny sfarbený vrchol bez rukávov s vysokohorskými tmavo modrými širokými nohavicami. Pridajte námorné ploché čerpadlá, ako aj štýlové čierne slnečné okuliare Aviator, aby ste dosiahli svoj vzhľad.
Tlačená sukňa dĺžky kolena + čierna horná časť rukávov
Chcete sa rozhodnúť pre atraktívny vzhľad? Vyskúšajte čiernu plodinu bez rukávov s africkou sukňou divokej sukne s vysokým pásom s kolenou. Vytiahnite ho pomocou manžetových sandálov so zlatými kovmi.
Bledo žltá top bez rukávov s kvetinovou pevnou sukňou
Keď sa tešíte na dovolenku, nezabudnite si nepamätáte vyskúšať výrazný letný vzhľad bedier! Tu môžete športovať bledo žltá horná časť bez rukávov s bočnými rezmi spolu s kvetinovou pevnou sukňou. Ideálne doplnky budú zrkadlové odtiene, ako aj šedá čiapka.
Biela pom-Pom bez rukávov, ako aj roztrhané džínsy
Pomyslite na spárovanie bieleho pom-pom-rieškového top s roztrhanými džínsami s tenkou členkou. Pridajte odtiene Aviator, slouchy čiernu koženú tašku, ako aj pár fuschia ružových plochých čerpadiel, aby ste dosiahli toto letné oblečenie upokojené očami.
Polovodová špina bez rukávov s džínsovými šortkami
Prajete si zvoliť vzhľad hippie boho? Uistite sa, že ste dostali temnú fialovú voľnú A-line, aby ste sa spojili so svojimi úžasnými džínsovými šortkami.
Turtleneck bez rukávov, ako aj vytlačená midi sukňa
Štýl Krásna pevná čierna čierna plodina bez rukávov s čiernou a bielou tlačenou midi sukňou. Vyberte si manžetové sandále, ako aj korytnačky veľké slnečné okuliare, aby ste si vybrali vzhľad!
Biely top s rukávmi bez rukávov so zvýšenou sukňou ceruzky
Do letného oblečenia môžete pridať tradičný vintage dotyk. Stačí si vybrať bielu hornú hornú hornú časť bez rukávov, výškovú zvýšenú sukňu ceruzky, veľké okuliare na oči, ako aj lesklý široký zlatý pás.
Biela škrupina Storage Tank top + tlačená skladaná sukňa s dĺžkou kolena
Predstavte si úžasnú chrumkavú bielu úložnú nádrže, ktorá sa dobre zastrčila do cukrovej ružovej sukne, ktorá je pokrytá sukňou s kolenou, ktorá je spojená s opleteným svetlo hnedým pásom okolo pásu. Rozkošné však?
Ak ste vlastníkom spoločnosti s cieľom zásobovať sa na veľkoobchodných odevoch v prémiovej kvalite v New Yorku, potom oslovte populárneho producenta odevov ešte dnes! Skontrolujte stále aktualizovaný katalóg a umiestnite váš hromadný nákup teraz!
Audio verzia: Kliknite sem
Značky:
Výrobcovia oblečenia v Houstone
Výrobcovia oblečenia New York
predajcovia oblečenia v Houstone
Vlastné oblečenie Veľkoobchod v New Yorku
Houston Wholesale Clothing
veľkoobchodné odevy Houston
Veľkoobchodné odevy v Houstone
veľkoobchodné odevy v New Yorku
Veľkoobchodné odevy predajcov Houston

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *