Uncategorized

2. deň Vianoc: šablóny bezplatných kariet

Holiday Freebies: Bezplatné šablóny kariet
Premýšľal som o sledovaní trendu, ktorý sa deje okolo sviatkov, s 12 dňami bezplatných vianočných zdrojov. Číslo nie je náhodné. Ako možno viete, je inšpirovaná populárnou piesňou a teraz sa používa v oveľa komerčnejšom kontexte. Pôsobí ako odpočítavanie hlavnej oslavy sezóny, vianočný deň. Neochotne som to urobil, pretože tento 12 dní sviatočnej dovolenky má hlbší, náboženský význam. Používa sa v dnešnom kontexte, trochu minimalizuje tento pôvodný význam. Na druhej strane je to skvelý a organizovaný spôsob, ako spojiť prospešný obsah s duchom sezóny.
Preto vám dám 12 článkov plné bezplatných zdrojov dovolenky. Pretože to musí byť čas na poskytnutie, bez pripojených reťazcov. Aspoň raz za rok, na mesiac, musíme dať viac, byť oveľa tolerantnejší, počúvať oveľa viac a na oplátku nič neočakávajte.
Prvý príspevok sa týkal predovšetkým o doplnkových značkách. Teraz je čas zamerať sa na želania a individuálne myšlienky, ktoré sa vytvorili najnáročnejšími a najpríjemnejšími spôsobmi. Tieto šablóny bezplatných kariet budú mať zabaviť všetkých. Štýly siahajú od vtipných a hravých po minimalistické a elegantné.

Všetky sú pripravené na tlak a musia sa použiť na osobné účely, ak sú uvedené. Karty Freepik môžete použiť na komerčné účely, aj keď musíte pripisovať.

0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *