Uncategorized

Čo robí dobrého výrobcu oblečenia (a zlý)!

Čo robí dobrého výrobcu oblečenia (a zlý)!
10/08/2018, zverejnené spoločnosťou Alanic Global
Výrobcovia sú trvalými zdrojmi, odkiaľ toky maloobchodného toku do brehov zákazníkov, ktoré im dodávajú naplnenie a šťastie. Bez zdroja, ktorý vykonáva svoju prácu správne, potoky budú vyschnúť alebo vyrábať vodu, ktorá už nie je prospešná pre civilizácie, ktoré spočívajú na banke a majú v úmysle ťažiť z úrody úrody.

Metafora jasne ukazuje hodnotu výrobcov odevov – a dobrá vec je, že v tomto prípade sa obchodníci (potoky) môžu rozhodnúť, z ktorého trvalého zdroja na výber. Preto by vedenie, čo robí dobrého výrobcu alebo (zlý), by im oveľa viac alebo menej umožnilo zvoliť si osud ich podnikania.

Tento blog sa zameriava na to, čo robí výrobcu dobrým (alebo zlým) a vedomosti by pre vás mohli byť dobré. Máte záujem pozrieť sa? Poďme zistiť –

1. Funguje vzorec dizajnu na mieru
Primárny bod výrobcov odevov, ktorý dnes robí rozdiel, je oddelenie dizajnu na mieru, ktoré funguje v plnej sile. Čas na stohovanie katalógov s množstvom podobných vyzerajúcich návrhov je preč a oveľa viac a oveľa viac obchodníkov sa snaží vytiahnuť z toho kreatívnu cestu – navrhovaním a príchodom so špeciálnymi návrhmi, že môžu požiadať tvorcov, aby vylepšili a Začlenite do svojich objemových objednávok.

Zlí tvorcovia na druhej strane môžu prísť so všetkými zbierkami na svete, ktoré sú často opakujúce sa a bežné, ale nemajú nástroje alebo talent, aby vdýchli život na mieru vyrobené návrhy, a na tom záleží dnes-pretože to všetko „trblietky nie je zlato. “
2. Príbeh MOQ musí byť flexibilný
MOQ alebo minimálne množstvá nákupu ukazujú, do akej miery zapojenie sa výrobca pravdepodobne prejaví s malými a strednými maloobchodníkmi. Niektorí tvorcovia majú neobchodovateľné a vysoké minimálne nákupné množstvá, a aj keď sú najlepšie, nie sú ideálne pre vaše malé až stredné podnikanie.

Na druhej strane existuje veľa na vrchných priečkach výrobcov odevov USA. Je to oveľa pravdepodobnejšie, že vám bude výber, ktorý vás doručí v dobrých a zlých časoch, niečo, čo každý prúd potrebuje z jej zdroja – voda v suchu a inak!

3. Kvalita je vždy imperatívom
To všetko by sa mohlo pokaziť, ak váš výrobca nemá ideálny druh kvality, vďaka ktorej vaši klienti prechádzajú gaga cez vašu zbierku. Toto sa musí vždy postarať, pretože to, čo má zmysel, ak voda, ktorá sa vynechá dole, nie je dostatočne sladká na to, aby pila alebo dostatočne silná na zavlažovanie.

Zlí tvorcovia nezamestnávajú dizajnérov ani ľudí tohto druhu – pretože sa nikdy neobťažujú ustúpiť od rovnakého katalógu alebo kvality, ktorú vytvorili v predchádzajúcich rokoch. Často sú však klamliví pre maloobchodníkov, ktorí sú lákaní nízkymi veľkoobchodnými cenami – ale nízke nie vždy naznačuje dobré. Na druhej strane progresívni výrobcovia odevov udržiavajú zisky nízky, ale vzhľadom na to, že používajú kvalitné suroviny, ich ceny zostávajú trochu na vyššej strane.

To sú veci, ktoré vytvárajú dobrý (alebo zlý) výrobca odevov, ale teraz, keď ste vzhľadom na to, že ste dali tomuto blogu, čítanie medzi nimi bude pre vás ľahké. Tak na čo čakáš? Podeľte sa o svoje body alebo sa spojte s trvalým zdrojom, ktorý zvýši váš predajný graf smerom k plodnosti!

Značky:
Výrobca odevov
Výrobcovia odevov USA
výrobcovia veľkoobchodných odevov

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *