smokedo nakupovanie na svadbu, nemusí dostať toľko pozornosti ako nakupovanie pre nevesta šaty, ale je to stále veľmi dôležitou súčasťou svadobného plánovania. Pozrite sa na náš sprievodcu, aby ste sa vyhli spoločným chybám, ktoré grooms robia pri výbere tux pre ich veľký deň.

Choďte Tux nakupovať s snúbencom

To môže byť zábavné ísť tux nakupovanie so svojimi groommi, ale môže to byť aj bolesť hlavy, vyzdvihnúť tux, ak je príliš veľa ľudí zapojených a dáva ich názory. Pre najlepší zážitok, choďte so svojím snúbením pre svoj názor, ktorý je najdôležitejší. Alebo, ak opúšťate svoje Stuxedo a Groomsmen štýly prekvapením, vyberte si svoj najdyšikovší priateľ, aby ste prišli s vami, aby ste ponúkli svoje rady.

Vyberte si tux, ktorý vás robí pocit, ako ste vy

Nie je nič zlé na tom, že chcem, aby sa na svojom svadobnom dni snažili Opýtajte sa sami seba, ktorého štýl obdivujete, či je to filmový charakter, celebrity alebo priateľ. Potom nájdite Tux, že si myslíte, že vyzeráte dobre. Keď robíte, mal by vás odrážať ako osobu a cítite sa istý. Vaša svadba je o vás a vašou čoskoro-to-buď manželovi, takže všetko, vrátane toho, čo ste nosiť, by mal odrážať oboch.

Nezabudnite na počasie a šaty

Ako sa cítite vo vašom Tuxu, je dôležité, ale mali by ste sa tiež snažiť doplniť svoj snúbenec, rovnako ako svadobné farby alebo tému, ktorú ste si vybrali. Ak máte elegantnú formálnu svadbu, bude vhodnejšia klasická čierna TUX. Ak je váš svadobný štýl krajiny rustikálny alebo plážový, skúste vyzdvihnúť tux alebo oblek, ktorý sa zmestí túto tému. A samozrejme, vziať do úvahy počasie. Nájdite ľahké tkaniny, ktoré vás nebudú potiť počas vonkajšej letnej svadby. Pre zimnú svadbu, držte chladné v trojdielnej vlny smoking.

Prenajať si thux asi štyri až šesť mesiacov pred svadbou

Typicky, šaty s nevestou a družičkami budú vybrané asi osem mesiacov od svadby, takže dostatok miesta na armatúry a zmeny. Rovnaký proces ide pre váš TUX, ale nemusíte odísť toľko krčmu.

Tu je rýchly časový harmonogram, kedy by ste mali mať vaše TUX a GOOMMSMEN TUXES PRIPRAVA:

Začnite hľadať svoje TUX štyri až šesť mesiacov. Nechajte veľa času vo svojom dni, aby ste sa pokúsili o rôzne tuxe a namontovať.

Nechajte svojich groomsmen vedieť, že musia byť namontovaný určitým dátumom, asi dva až tri mesiace pred svadbou. Urobte dátum niekoľko týždňov pred skutočným termínom TUX obchodu, len v prípade.

Niekoľko dní pred termínom obchodu Tuxho, zavolajte ich, aby ste skontrolovali, že majú merania všetkých.

Mesiac pred svadbou overte svoj dátum vyzdvihnutia, čas a platby s obchodom Tux.

Týždeň až niekoľko dní pred svadbou, vyzdvihnúť prenájom ženícha v obchode a skúste to, aby ste sa uistili, že milujete fit. Uistite sa, že vaši groomsman urobia to isté.

V deň, rock, ktorý Tux a vychutnať si svadbu!

Po svadbe, vrátite váš smokedo do obchodu a uistite sa, že ste si pripomenuli svojim groommi, aby urobili to isté. Teraz, choď a vychutnať si medové týždne!

Vyberte si smoking, ktorý s vami hovorí s formálnym opotrebovaním JIM. Máme zbierku smokingov pre každý typ svadby, z klasického k glam do romantického, a všetko medzi nimi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *