, rovnako ako si želáte, nemôžete úplne útek, začervenanie, tašky, kruhy pod očami atď. Korektor je však určite vaša najlepšia ulička, ktorá vám môže pomôcť dosiahnuť dokonalú pleť. Môžu skryť všetky typy nedostatkov pokožky, ako aj v tandeme s nadáciou, vám môžu požičať rovnomernú dokonalú pokožku. Napriek tomu, že sa s nimi trhu postrieka, je veľmi málo z nich na pokožku tortu ani záhyb. Tento problém sa úplne zhorší, ak je pokožka suchá. Chýba vlhkosť, ako aj žiara, má tendenciu vyzerať horšie, ak sa na ňu používajú nesprávne výrobky.
6 najlepších pod očami korektor pre suchú pokožku
Aby sme zachránili všetky zbytočné problémy, zaokrúhlili sme niekoľko najlepších korektorov pre suchú pokožku, z ktorej si môžete vybrať.

1. Cle de Peau Beaute Concealer
Dokonale skrytá pokožka obsahuje náklady a tento maličkosť nákladná, ale neuveriteľne krémový korektor je obyčajný krémový kult. Predvolená voľba všetkých najlepších make -upových umelcov, ako aj redaktorov príťažlivosti po celom svete, je jedným z najlepších korektorov pre suchú šupinnú pokožku. Nádherný aj takmer najlepší korektor, môže sa využiť na akomkoľvek druhu oblasti alebo na celú dohodu vrátane oblasti pod očami. Pri použití je v podstate nezničiteľný a trvá dlho veľmi dlhú dobu bez akéhokoľvek druhu spustenia alebo pokrčenia. Bez ohľadu na váš typ pleti a stav, tento korektor vás nikdy neprestane pracovať. Je k dispozícii v šiestich odtieňoch na pokrytie mnohých odtieňov pleti.

2. Preslanecké hodiny skrytý nápravný korektor
Považuje sa za Clé de Peau, ktorý nie je tak chudobný, je to najlepší korektor pre suchú pokožku citlivú. S podobnou krémovou konzistenciou a vynikajúcimi hydratačnými vlastnosťami je na pokožke neuveriteľne ľahké. Zahŕňa takmer všetky dokonalosti pokožky, aby prepožičal nedetegovateľný prírodný povrch bez toho, aby sa usadil do akéhokoľvek typu jemných línií. Jeho vzorec je naplnený vitamínom E, ktorého antioxidačné vlastnosti navyše zabezpečujú pokožku pred akýmikoľvek typom poškodenia životného prostredia. Absencia vône a alkoholu robí svoju fantastickú voľbu pre obe citlivú pokožku okrem škvŕn suchých škrabancov.

3. Maybellín Age prevíjanie gumy tmavých kruhov korektor
Hľadáte najlepší korektor drogérie pre suchú pokožku? Nechajte svoju úlohu skončiť s týmto korektorom, ktorý nie je len neuveriteľne nákladovo efektívny, ale skutočne sa zázraky na Acnes, ako aj tmavé kruhy! Okrem toho, že vám poskytne úplné pokrytie, tiež zaobchádza s vrásokmi a jemnými líniami, aby vaša pokožka vyzerala jasne, dokonca aj preniknutím životom. Jeho nápad na špongiu prepožičiava rovnomerné miešanie. Absolútne jeden z najlepších ochranných ochranných korektorov pre suchú pokožku ponúkaný na trhu za neuveriteľne prijateľnú cenu.

4. Diorskin nahá pokožka Hydratačný korektor
Ak má vaša suchá pokožka oodles nedokonalých značiek, skúste tento korektor. Pracujem ako receptúra na ošetrenie očí, ako aj plná hydratačných vlastností, je jedným z najlepších pod očami korektora suchej pokožky! Skrytie všetkých tmavých oblastí, ako aj vady, bez námahy sa spája s maskovaním indikácií únavy, ako aj nedostatkov, aby prepožičiavali vašu pokožku čerstvú a žiarivú žiaru! Ľahká, ako aj krémová, jej ochrana je stredná až zostaviteľná. Jeho krémová aj hydratačná príroda je čistá ako z toho, že je jedným z najlepších korektorov pre suchú pokožku.

[SC: Mediad]

Dúfam, že ste teraz rozmaznaní na voľbu. Pochopte, ktorý z vyššie uvedených [sa ukázalo, že je] ten, ktorý transformuje vašu make -up.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *