Uncategorized

Kate v Catherine Walker pre nedeľné služby na Balmoral

Mali sme správy, že dnes, ako sa očakávalo, že Cambridges trávia čas pri Balmoral, kráľovnej škótskej panstva.

Dnes vojvoda a vojvodkyňa sprevádza HM do nedeľných bohoslužieb.

Bohužiaľ, nemám fotografiu HM, ale vy ju môžete vidieť v tomto tweet, na sebe tmavo tyrkysovej a hrdzu celok. (Moja farba mená, pravdepodobne všetko zle!)

Dnešné obrázky ukazujú rodinu ako odchádzajú Crathie Kirk, miesto kráľovskej rodiny uctievania keď u Balmoral. Viac o kostole z farského stránkach.

Farnosť Braemar a Crathie je jedným z najväčších, najväčšie a najvzdialenejšie v Škótsku. Je situovaný v nádhernej Cairngorms národného parku.

Tiež navštevuje kostol dnes ráno: princ Charles, princezná Anne a Sir Timothy Laurence, spolu s Petrom a jeseň Phillips. Edward a Sophie Wessex a dcéra pani Louise bola súčasťou kráľovského kontingentu rovnako. Pod iný pohľad z kostola. (Môžete vidieť fotky na Royals v tomto Daily Mail príbehu.)

Kate bola v zákazku dizajne Catherine Walker. Pre tých zvedavý na deke, počasie v Škótsku bolo chladné a daždivé dnes. Mali sme pripomienky k Facebooku všímať vysoká teplota bola okolo 50 stupňov Celzia.

Je ťažké povedať, či sa jedná o coatdress alebo srsť. Môj hlas je pre coatdress kvôli nemu dokonale priľne a pretože Kate nosí toľko podľa značky. Pod tri Catherine Walker kusy s podobnými konštrukčnými prvkami. Zľava doprava: Ella bundu, Astrid coatdress, a Liza coatdress.

odev Kate sa vykonáva v tom, čo vyzerá ako jemné vlny; Je vybavený princezná švy, okrúhly golier a dlhé rukávy. Goliere, manžety a tlačidlá sú zdobené v čiernej farbe a je ozdobný gombík na manžete. Trim * mohlo * byť zamat, ale je to naozaj ťažké vidieť z fotiek. Poznámka: V komentári, Josephine naznačuje obloženie je námorníctvo, nie čierna. To dáva oveľa väčší zmysel. Osvetlenie je taká, že na mojom monitore klobúk v skutočnosti vyzerá čierno.

Vojvodkyňa vlasy boli čiastočne hore a jej klobúk je známy dizajn Lock and Company, opotrebovaný v predchádzajúcich prípadoch. vpravo dole, Kate športové záhlavím pre službu na počesť 75. výročia RAF kadetov.

sme videli návrat náušnice kráľovnej Bahrajne Pearl a Diamond, tak pomenovaný pretože náušnice boli vytvorené pomocou perly, ktoré boli svadobný dar Princess Elizabeth od panovníka Bahrajne. Detailný nižšie ukazuje náušnice pri nosení na Remembrance nedeľu v novembri 2016.

Vyzerá to, že vojvodkyňa nosila Cartier Ballon Bleu hodinky. (Na snímke z Kate hodiniek vľavo dole nie je z dnešného dňa.)

Kate niesol pár rukavíc, s najväčšou pravdepodobnosťou od kráľovského obľúbeného Cornelia James, hoci to je nemožné, aby s konečnou platnosťou identifikovať je z dostupných obrázkov. mnohí vďaka Gabi a Christin na Twitteri ich vstupe na Kate klobúk a náušnice, a Arona na Facebooku.

Ukazuje sa, že rodina bola v Balmoral pretože prinajmenšom piatok; fotke ukazuje Kate jazde Zara Tindall, Prince George, a Savannah Phillips na obed. Zrkadlo má viac o tom v tomto príbehu.

Budeme vás nechať s týmto rýchlym pohľadom na to, čo Kate nosí na Balmoral predtým. (Poznámka: je tu pre-roll v prednej časti videa.)

Kate Middleton Balmoral Oblečenie

159Save

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *