Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Dekoratívne vankúše: Kto vedel? Sú to cenovo dostupná metóda na osvieženie vzhľadu miestnosti, keď sa necítime, že by sme nemali lámanie farby (alebo hotovosti .. alebo čas) pre revíziu domu. Sú to moja cesta na rýchlu opravu na pridanie okamžitého kúzla. Z Faux kože do kvetov, zábavných fránov alebo živočíšnych obrázkov – ako aj v rôznych tvaroch na topánky – je to úžasné, ako môžu urobiť priestor prichádzajú nažive.

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Awesome dekoratívne vankúše pre každú izbu!

Preč sú dni, kde sú dekoratívne vankúše spojené so zásadným, rovnako ako nudné. Som divoký o nekonečných možnostiach a lásky presne, ako rýchlo poskytujú izby boost. Takže, hodiť tie neutrálne vankúše, ktoré prišli s pohovkou set a amp do štýlu otočenia hlavy v obývacej izbe, spálňa, domu .. (nejako veríme, že tento zoznam môže ísť na navždy, rovnako ako to je skvelé vec).

Sila kvetov

Kvety nerobia len fantastické vo váze. Sú zarážajúce na pohodlnom vankúšikoch. Či už je to veľký v-tvárový kvet alebo jemné lístky, to je istá stávka na to, aby ste si celkom typu miestnosti.

Milovník zvierat

Z krídel, rovnako ako fúzy do kmeňov, ako aj chvosty, sme presvedčení, že tieto dekoratívne vankúše sú v poriadku, mačka meow.

Nezabudnuteľná farba a textúra

Presunúť si pevné odtiene, ako aj tradičné tkaniny. Aktualizujte, že pohovka alebo posteľ s odvážnym vzhľadom jasných, voláčiek alebo faux kožených vankúšov. Niečo ide!

Zábavné a funky

Heel závislý, že som, zamiloval som sa do zábavného dekoratívneho vankúša, ktorý robí perfektné vyhlásenie pre mňa (pozrite sa na obrázky nižšie, aby ste videli, o čom hovorím). Vážne, je tu niečo pre každého. Ukážte svoju vnútornú rockovú hviezdu alebo vyznávajú svoju mieru záujmu o čítanie v dlani s týmito konverzačnými štartérami.

Aké dekoratívne vankúše budete útulný?

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *