Viete, čo som čakal na celý týždeň? Brunch. Je to pravdepodobne môj najobľúbenejší kultúrny fenomén na víkendoch v New Yorku. Zdá sa, že život v sobotu a nedeľu sa otáča okolo toho, že prvé, gigantické, neskoré ráno, ktoré sa zdieľajú s priateľmi a často sa s Mimosasom.

Aj keď je moja hlava v trochom hmly (Hej, to sa stane!), Milujem sa obliecť sa na brunch. Ak som zamieril uptown a možno aj na metropolitné múzeum umenia potom, čo som sa rozhodol pre vyrastal, elegantný vzhľad sa otáča okolo čiernych alebo tmavých džínsoviek, s káblovým pletené sveter a kožená bunda. (Ak sa cítim extra fantázie, svetlá a kliny.)

Keď zostanem centrum, moje oblečenie majú tendenciu byť trochu Čohom. Keď je dosť teplý, že nebude potrebovať bundu, milujem nosiť pekný teplý (oversize) sveter a šatku, a čo sa stane, že je moji chudé džínsy du jour. Tento týždeň je to moje James Jeans ‘Twiggy’ v Vanilke. S týmto vintage sveter a koňakom DV Dolce Vita Booties (podobne ako tieto), vzhľad je takmer monochromatický a plný útulných neutrálov. Tiež si myslím, že manžetový lem džínsov, aby ukázal si kúsok nohy, tiež robí celý súbor trochu viac leží.

To je ten druh oblečenia, ktorý je ideálny na jedenie a pitie viac, než by ste v pravidelnom jedle, čo je to, o čom je brunch. (Má dve jedlá v mene, takže je to v poriadku, správne?)

* Džínsy boli nadaní.

[Fotografie podľa Chelsea Burcz]

Môžete si vychutnať čítanie:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *