Uncategorized

Hunt: Štýlové topánky s vysokým kolenom pre prácu

Určite, všetci vieme, aké základné profesionálne ženy majú mať vo svojich skriniach, ale ak si kupujete prvýkrát alebo nahradíte ten, ktorý ste nosili Do zeme môže byť bolesť nájsť presne tú správnu inkarnáciu v obchodoch. V časti „Hunt“ hľadáme obchody základnú položku, ktorú by mala mať každá žena.
Ktoré sú vaše obľúbené topánky s vysokým kolenom pre kanceláriu? Pretože topánky sú v tejto sezóne veľké, zistíte, že ich nosíte menej ako v predchádzajúcich rokoch, alebo stále uprednostňujete elegantný vzhľad topánok s vysokým kolenom s šatami? Na druhej strane sú topánky vysoké koleno nevhodné vo vašej kancelárii?
Hunt-topánky s vysokým kolenom pod 2,5 ″ Hunt-topánky vysoké koleno pod 2,5 ″
< >

Za chvíľu sme neprekonali (2017, 2015, 2014, 2013 a 2012-a naša posledná diskusia o tom, či sú topánky s vysokým kolenom vhodné pre kanceláriu. (Stále si myslíte, že je to otázka Všetko, dámy?)

{Súvisiace: aké topánky sa nosia s pančuchami do práce}
Každopádne je to už nejaký čas, tak som si myslel, že sa pozrieme.!
Ako sa uvádza v predchádzajúcich rokoch, najskúsenejšie topánky pre prácu sa vyhýbajú západným vplyvom, ako sú pracky a ťažké švy, a zatiaľ čo päta nie je nevyhnutná (ploché topánky s vysokým kolenom prešli dlhú cestu!) .
(Urobíme samostatné zaokrúhlenie plochých topánok s vysokým kolenom pre prácu o niečo neskôr v tejto sezóne; zostaňte naladení!)
Zábavné otázky pre gang: Predbehnete topánky alebo inak vykonávate zmeny (napr. Vodotesné spreje, pridávajte tipy na gumové päty) alebo to robíte iba vtedy, keď si topánky vezmete do švajčiarskeho švajčiarskeho občerstvenia? Ak máte radi svoje štýlové topánky s vysokým kolenom pre prácu, ktorá značka a štýl je vašou obľúbenou pre prácu?

Na obrázku: skvelé topánky s vysokým kolenom na dochádzanie do práce: jeden / dva / tri

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
{Súvisiace: Pozrite sa na nášho sprievodcu pre pohodlné podpätky!}
Hľadal som vysoko a nízku cenovo dostupnú, dobre vyzerajúcu topánku pre kanceláriu, a veľmi sa mi páči táto od Tahari (jeden z mnohých pekných topánok posledný hovor má v predaji as celkom dobrým inventárom; tiež sa pozrite na tento Steven a Táto Taryn Rose Boot). Tahari topánky sú obzvlášť pozoruhodné, pretože sú pod 75 dolárov, aspoň dnes – boli 179 dolárov, potom boli označené na 119 dolárov, potom ich ďalšia zľava 30% ich zníži na 83 dolárov – potom použite kód WOWME na ďalších 10% zľavu, zľavu na ďalších 10%, zľavu Zníženie na 74,97 dolárov. Pekný. (Vyskúšajte viac pod 150 dolárov, vyššie.)

Tieto topánky nie sú najhrubšie, ale vyzerajú pohodlne a klasicky – a ja som rád, že sú nielen vysoko hodnotené v Zappose, ale sú dodávané v miliónových farbách, šírkach a veľkostiach teľa (Nordstrom má najširší výber) a – HOLLA – Nordstrom ich vyznačuje z 218 na 175 dolárov. (Pozrite si viac možností pre rozšírené veľkosti a šírky tela, vyššie.) Naturalizátor „prístav“ vysoký topánok

Tieto semišové, pull-on topánky sú dobre prehodnotené v J.Crew a páči sa mi cena-sú 358 dolárov za plnú cenu, ale s kódom GetShopping môžete vziať zľavu 25%, čím ich znížite na 268 dolárov. (Prichádzajú tiež v peknej „poníkovej hnedej“

Čitatelia neustále spievajú chvály Taryn Rose topánok a klinová batožina môže byť skvelým spôsobom, ako získať väčšiu výšku pri zachovaní pohodlia. Tiež sa mi tu páči prešívaný vzor na semišovom semišom. (Pozrite si viac možností pohodlia vyššie – Upozorňujeme, že Nordstrom má skvelý predaj na značke Comfort Pikoinos.) Zobrazená topánka je 375 dolárov. Taryn Rosetaryn Rose „Kalo“ vysoká klinová topánka

Nejako som si tieto topánky predtým nevšimol, ale museli existovať už nejaký čas, pretože majú 5-hviezdičkové hodnotenie v Zappos so 160 recenziami. (Táto voľba LA Canadienne s nižšou podpätkou má tiež 5-hviezdičkové hodnotenie so 101 recenziami.) Značka je medzi vodotesnými značkami legendárna, a zatiaľ čo drahá (395 dolárov!) Mali by vám vydržať dlho, dlhú dobu. (Pozri vyššie uvedené viac vodotesných možností; všimnite si tiež, že Amazon má tonu La Canadienne topánok označených najmenej 25% zľavou.) La Canadienne Kara

Šedá verzia týchto vysokých, elegantných topánok sa dostala do môjho príspevku zaokrúhľovaním predaja kancelárskych topánok v spoločnosti Nordstrom. Čierne sú stále plné ceny, bohužiaľ, ale vzhľadom na to, že Delman je známy pre pohodlie, topánky sú dobre prehodnotené v spoločnosti Nordstrom a sú taký klasický tvar, takmer sa javia ako zľavu, dokonca aj za 598 dolárov. Sú tiež k dispozícii v krásnej čokoládovej hnedej farbe. (Ak sa vám páči vzhľad, ale nie Pnull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *