Hoci jej šaty, jej koiffure, a všetky prípravky na loptu mali stáť mačiatko úžasné problémy a zvážiť, v tomto momente kráčala do sály v jej sofistikovanej tulové šaty ružový sklz tak ľahko a jednoducho, ako by všetky rozety a čipky, všetky minulé detaily svojho oblečenia, nestratili ju na rodinu, keď sa narodila v okamihu, akoby sa narodila v tej type a čipkách, s jej vlasmi vysoko na hlave a ruže a dva listy na vrchole.

(Od Anna Karenina)

Toto je jedna z mojich najobľúbenejších pasáží v knihe. (Nie som čítanie Edition Oprah; čítam to v diskrétnych kúskoch z denného osvetlenia, čo je neuveriteľné Boon na Mankind: Získajte knihy prostredníctvom svojho e-mailu a vyzeráte, že pracujete!)

… akoby sa narodila v tej tyl a čipky: toto, pre mňa je optimálne oblečenie. Vaše oblečenie, bez ohľadu na to, aké problémy ste si s nimi vzali vopred, musí v momente nosenia ako prirodzený pre vás ako váš bežný oblek. Musia byť súčasťou teba, nie niečoho, čo sa stalo ako dodatočne. V skutočnosti, to, čo nosíte, musíte vyzerať tak, že ak by niekto iný dal, to by vyzeralo ako ty kostým.

Samozrejme, som trochu ďalej dopredu v knihe v tomto bode a uvedomujem si, že bytia dokonale oblečený naozaj pomohol Kitty na tej gule. Takže nehovorím, že ak sa vám podarí dokonale integrovať svoje vnútri a vonku, že budete viesť očarený život; Len hovorím, že nebudete ťahať a nepokojne a príliš si vedomý vášho oblečenia. A každý malý pomáha.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Dressjanuary 21, 2009
Veľké šaty Mediocre Literatúra, Meta-Discusyaugust 8, 2008WITH 48 Komentáre
Ako reagovať na Criticismiril 18, 2008

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *