Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Nákupné oblečenie Aukčné stránky vyžaduje niekoľko kavestíc:

Dajte si pozor na dizajnérske know-off
Pozorne skontrolujte hodnotenia spätnej väzby na predajcov
Platiť len prostredníctvom bezpečných možností, ako je PayPal

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Akonáhle ste dostali tieto bezpečnostné opatrenia z cesty, je tu však možnosť nájsť zľavové dizajnérske oblečenie, potenciálne, naozaj skvelé ponuky. Môžete dokonca nájsť nejaké kúsky, ktoré sú zriedkavé alebo jednorazové. Tiež je tu vzrušenie z toho, že je špičkovým uchádzačom – ak sa vám páči taký druh veci (a my sme trochu do). Pozrite sa na naše recenzie týchto stránok, takže budete vedieť, kde začať.

Najlepšie oblečenie aukčné stránky pre dizajnérske odevy

1. eBay

Originálne hlavné oblečenie aukcie je samozrejme eBay. Je to behemoth online aukčných stránok, a ak hľadáte niečo, čokoľvek, budete s najväčšou pravdepodobnosťou nájsť na eBay. Výhody však nie sú celkom to, čo bývali. Pamätáme si, že dni skutočne dostať dizajnér a brandname tovar pre, takmer doslova, pieseň. Teraz, s množstvom eBay “firmy” a “Kúpiť teraz” možnosti, ceny jednoducho nie sú tak dobré, ako bývali. Napriek tomu nie je to smútok, žiadne mušky. Jednoduché vyhľadávanie položiek, ľahko sa ponúknite a docela Darn Trustworthy Platobné možnosti.

Shop eBay Fashion teraz.

2. Catawiki

Catawiki spustil v roku 2008 ako miesto, kde by zberatelia mohli sledovať svoje kolekiby. Je to od tej doby sa vyvinuté do online aukčnej stránky, ktorá uvádza oblečenie plus veľa ďalších zaujímavých vecí – z klasických áut do fosílie (skutočné fosílie, nie the watch značky!).

Toto je určite najvyššia voľba, aby sa nabrúsil dizajnérsky tovar za menej. Ako od tohto písania, stránka má viacero Chanel bundy na aukciu, plus kožušinovo orezaný kresťanský Dior Blazer a Denim Gucci šaty.

Obchod catawiki móda teraz.

3. Neoceniteľné

Zo všetkých uvedených aukčných stránok, neoceniteľná ponuka najlepších nákupných skúseností. Stránka obsahuje umenie, šperky, nábytok, a áno, dizajnérske oblečenie. Najsilnejšou kategóriou je v súčasnosti ženské kabelky – s počiatočnými ponukami $ 1 na Chanel a Louis Vuitton tašky.

Teraz obchodujte neoceniteľným couture.

4. Všetko okrem domu

Všetko, ale dom môže byť presne to, čo očakávate od online aukcie dizajnérskeho tovaru. Môžete nájsť značky vrátane Burberry, Giorgio Armani a Diane von Furstenberg a položky sú často zoskupené – čo znamená, že dostanete zbierku oblečenia namiesto jedného kusa. Jedna kolekcia beží teraz zahŕňa šesť dizajnérskych blúzkov s týmito etikiet: Diane von Furstenberg, Adriano Goldschmied, Maeve, Haute Hippie, Vince, Michael Michael Kors. Najvyššia cena je 40 dolárov.

Teraz.

5. Príslurňa

Policajné aukcie stránky, nehnuteľnosťroom.com je práve to, čo si možno predstaviť, predstavuje položky, ktoré boli ukradnuté, zabavené, zistené a inak získané ďalšie orgány presadzovania práva, ktoré sú zapojené do stránky. Designer Tovar je na doku, ale neočakávajte, že nájdete konkrétnu položku, na ktorú máte svoje srdce. Namiesto toho si to myslíte ako dobrodružstvo. Človek nikdy nevie, kedy 200 Burberry kabelky môžu byť zabavené orgánmi v Des Moines, napríklad (môže sa to stať!). Ako píšem to, je tu dvojitý breasted burberry sveter k dispozícii za 79 dolárov …

Oblečenie v domácnosti teraz.

6. ubid

Ubid vyzerá staroveké, pokiaľ ide o webové stránky ísť, ale môžete byť schopní zachytiť slušnú pár topánok. Výber módy je dosť minimálny, ale podivne dosť, existuje niekoľko párov lacných designer topánky v súčasnosti.

Miesto stojí za pohľad, keď ste svrbenie, aby ste podložili svoju zbierku topánok, alebo ak práve milujete dobrý obchod na čokoľvek. Mimo oblečenia a obuvi nájdete počítače, elektronika, šperky a hodinky. Uistite sa, že tu porovnaním. Niektoré z “Kúpiť teraz” ceny sa nezdá, že je to presvedčivé.

Shop UBID Fashion teraz.

7. Listia

Listia robí veci trochu inak. NEPOUŽÍVAJTE MONEY – POUŽÍVAJTE NÁKLADNOSTI MENA LISTIA SA NAJVYŠŠITE XNK. A zarobíte XNK hlavne tým, že predávate svoje staré veci. V podstate uvádzate svoje veci na predaj, predajte ho pre XNK, potom použite túto menu kúpiť iné veci na stránke.

Ani stránka nie je venovaná móde. Takže ste mohli predať starú kameru a použiť výnosy na nákup novej peňaženky.

Shop oblečenie na Liste teraz.

8. Ponuka pre dobro

Ponuka pre dobro je platformou, ktoré nie sú zisky, ktoré nie sú zisky na vytvorenie fundraising aukcií. Dostupné produkty sa ako také môžu značne líšiť v danom čase. Môžeme predpokladať, že väčšina z produktov daruje hosting neziskový, takže budetePozrite si viac darčekových kariet ako dizajnérskeho tovaru.

Ponuka na obchod.

9. Aukčný zips

Môžete alebo nemusíte nájsť ženské oblečenie na aukčnom zips. Stránka má svoj spravodlivý podiel šperkov a hodiniek, ale odevy sú hit a miss. Zaujímavá vec o aukcii zips sú živé aukcie – živé udalosti, ktoré sú v podstate streamované online, takže sa môžete pripojiť do zábavy. To je iný twist pre aukčné miesta na odevy a stojí za to skontrolovať len pre skúsenosti.

Pozrite si tu aukcie ZIP AUKCIE.

10. webstore

Webstore bol navždy, ale zdá sa, že je menej a menej populárne. Práve teraz, jediná módna vec, ktorá je uvedená, je mužská plaidná košeľa. Takže nie je to najvyšší výber akéhokoľvek prostriedku – ale mohli by ste popovať na minútu len preto, aby ste zistili, či niečo zaujímavé sa tam stane.

Obchod webstore aukcie.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *