Keď som preskúmal JBROd Skinny džínsy v Sliverlake, nebol som si istý, či by som ich držal. Vrátil som ich na menšiu veľkosť, a keď som ich vyskúšala, bola to len láska. Úprimne, zmysel som sa na nejakú dobu zmysel, ale myslím, že s mierou, sivá je dokonalá farba. Najmä v lete, keď Biele džínsy, Boh im žehná, zdajú sa trochu skľučovať. Je pravda, že nevlastním pár bielych džínsov (ale), takže bledá šedá je skvelá alternatíva pre slnečné letné dni. Najmä tam, kde žijem (a môžete byť schopní vidieť vietor na fotografiách … to nie je tak horúce tu).

V týchto dňoch som bol o stlmených farbách. Mám pocit, že sú ľahko pracujú a ľahko sa miešajú. Žijem som v týchto svetlo sivých chudých džínsov za posledných niekoľko týždňov. Milujem, ako pohodlné sú, a ako idú s takmer čokoľvek … päty alebo žabky (nebojte sa, mám roztomilý pár). Dokonca som išiel na baseballovú hru v týchto džínsoch.

Jeans: JBRRD SILVERLAKE Ankle chudé džínsy • Blúzka: Druhá ručná Twinkle by Wenlan • Svereč: Rebecca Taylor • Kliny: Zdvorilosť Pierre Hardy pre medzera Kliny.

Môžete si vychutnať čítanie:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *