Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Nie je nič ako nový rok, aby sa cítil obnovený a omladený. Jeden úžasný spôsob, ako začať čerstvý, je dať si krása človeka. Nehovoríme o ultra drahé kúpeľné relácie. Namiesto toho pozrite sa na nové trendy na rok 2012 a naučte sa niektoré z make-up a kozmetické techniky, ktoré zasiahli červený koberec na tento rok. Môžete tiež vyčistiť, čistiť, čistiť. Pozrite sa na všetky vaše kozmetické potreby. Platí vaše mlieko? vyhodiť. Máte päť rôznych maskaras a používať len jeden? spárovať ich. Začnite nový rok s make-up čerstvé a organizované. Uľahčím vám to ráno a váš deň lepší. Verte nám, urobili sme to, a to je úžasné.

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

TRECHY KOUTNOSTI NA ROKU 2012

Eyestyle.comone Hlavný trend zasiahnuť červený koberec Tento rok je zlato a ružové tóny pre make-up. Roberto Cavalli, Valentino, Marc Jacobs, Vera Wang a Versace všetky vybrali krásne, bohaté hladké neutrálne zlaté tóny pre svoje modely dráhy. Je to veľmi prirodzená kombinácia farieb, ktorá by vyzerala úžasná na mnohých rôznych kožných tónoch. Je to podobné metalíkom, ktoré každý miloval posledný jeseň, len mierne jasnejšie a pripravené na jar.

Obývací prieskumníkOstatný trend, ktorý zostal štýlový, pretože posledný jeseň sú plné a prirodzené vyzerajúce obočie. Nemusíme vás nevyhnutne chcieť povzbudiť, aby ste vyrastú všetko na celú cestu, ale dovoľte im, aby sa zahustili, zatiaľ čo ich udržiavajú upratané.

HairJohnfrieda.com pre všetkých z vás rozpočet vedomí milovníci krásy tam, ktorí farbejú svoje vlastné vlasy, hľa farbenia peny. Tieto nové produkty budú zasiahnuť scénu v roku 2012. Pre hneď John Fredada a niekoľko ďalších známych značiek patria medzi prvými produktmi. Už nemusíte robiť neporiadok s vlasovým farbivom už. Technológia peny robí proces farbenia čistý a čistý s podobnými výsledkami.

NailsStyle.com2012 prináša veľa rôznych typov trendov nechtov. Videli sme tony neutrálnych nechtov na dráhe a dokonca aj niektoré veľmi ľahké kovové klince. Ďalší trend, ktorý je blesk späť na desaťročie alebo dve minulosti, je dlhé nechty. Takže ak máte nejaké ľahké ružové, metalické a neutrálne vo vašej poľskej taške, ste všetci na rok 2012.

LipsStyle.comThere sú mnoho rôznych farieb na pery, ktoré budú vyzerať fantastické v roku 2012 z ružových na punchty oranžové / červené. Ale jeden horúci trend zapamätať si tento rok je udržať si pery matné. V podstate, choďte bez super lesklej lipgls na vrchole a nechajte si rúžu, ako je. Matný povrch vyzerá elegantne a bude dlhšie trvajúci, než neustále museli znovu svoj lesk po celý deň.

SkinMarieClaire.comIt môže byť zima, ale to nie je dôvod, aby bledá. pridať trochu farby na koži ľahkým poprášením bronzer na lícne kosti, nos, čelo a hruď. Mať trochu farby dáva dojem, že ste zdravá a dobre odpočinul, perfektný ciele pre nový rok.

FragranceExaminer.comIf milujete vôňu ako my, je to rok od celebrít parfumy. Niektoré nové vône vychádzajúce z roku 2012, sú tie od Madonny (jej prvý parfum vôbec), Kanye West, Kim Kardashian a Lady Gaga je parfum (čo v pravom Gaga módy má byť pripomínajúce ľudskej krvi! Yikes?).

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *