Uncategorized

Krásne veci na výrobu ženských štíhlych indikuje

Eithne Farry’s UK Publisher mi poslal kópiu krásnych vecí na výrobu žien štíhlych prostriedkov, ktoré sa zdajú byť ponúkané s Amazonkou v USA.

Skúmal som Eithneho predchádzajúcu knižnú metódu späť, keď je to veľmi veľmi veľa v presne rovnakom duchu: skok, poďme, nechajme to, nemusme to tak dobre, poďme!

Ak sa vám páči punk-rock, drsné, nerovnomerné a-tak-čo-who-conves? Projekty, budete sa páčiť túto knihu. (Ak určíte osemkrát, ako aj raz, táto kniha vám poskytne úľ. Avšak, musíte to tiež skontrolovať pre nové koncepty, ako aj na chill trochu …)

Byť titul Spojeného kráľovstva, existujú niektoré materiály, ktoré nebudeme môcť dostať priamo tu v špecifikácii (nikdy by som nevidel čip vidličku!, Ako aj iní, ktorí sa zdajú byť nepravdepodobné (C’mon, je tam naozaj taký vec ako “Dovolenka Donkey”, rovnako ako oni nosia klobúky?) Avšak veľa pracovných miest je univerzálna. (MÔŽU MÔŽU MÔŽE AKOUJEME LEGO BEŽNOSTI, DOBROSŤ SA, KTORÉ SA VYKONAŤ DOSTUPNOSTI V MY HOME …)

Verím, že som uviedol, že jej posledná kniha by bola výnimočným darom pre predbežné dospievajúce senú, rovnako ako to, že ide dvojnásobok pre tento. Eithne má extrémne uvoľňovací názor na prešívanie – v podstate, skúste to, len môže fungovať! (Páči sa mi “zhruba skladaný sukňa” projekt, ktorý je ekvivalentom prešívania “pridať nejakú múku, kým nevyzerá správne” inštitúcia varenia).

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Motory v PocketBook [UPOZORNENIE: Dlhý vstup] 2. júl 2007
Tajné životy šaty # 14march 27, 2008WITH 80 Komentáre
GowN denne sprievodca objavovania šiť: Časť Onefebruary 5, 2008

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *