Toto šaty pochádzajú z buffalo gal vinobranie a zachytilo moje oko na rýchlu misku. Je to horčica zlata, jedna z mojich obľúbených farieb; Má lastúry, jeden z mojich obľúbených tvarov; A má vrecká, jedna z mojich obľúbených vecí. A … Je to vyrobené z Corduroy. Aká zaujímavá voľba! Vždy som opalej šaty Corruy, pretože, ak nie ste opatrní, obrátení sa na jednu obrovskú lanovku. Samozrejme, samozrejme; Tričko Corduroy (najmä v peknom dorsive kvetinové) je v poriadku (ste lemberjack a ste v poriadku); Šaty Corduroy … eh. Ale toto je tak roztomilé! Možno budem musieť prehodnotiť moju anti-cordury-šaty FATWA.

Miesto Buffalo Gal je veľmi zaujímavé, rovnako – ona má desiatky rôznych modelov, zdá sa, že a šaty zábery sú oveľa viac ako fashmag redakčné stránky alebo high-end katalógové zábery ako sú ako spoločné ročník stránok šaty. Nie som si istý, ako sa cítim o tom – na jednej strane sa šaty zdajú byť oveľa živšie týmto spôsobom; Na druhej strane je v niektorých prípadoch ťažké vidieť detaily, ktoré sú zvyčajne celý dôvod ísť vinobranie.

Každopádne, ak ste tak v pokušení, keď som pri návnach horčice-a-lapiek (zvuky ako menu!), Kliknite na obrázok, aby ste sa pozreli na stránku. Je to $ 55 a B36 / W26.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

LinkTASTASTIC Piatok ukončiť všetky LinkTlastic FridayMay 16, 2008
Shirtdress # 3Ferbary 28, 2008
A HOWFEBARY 19, 2009

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *