Pre hektické pracujúce ženy je Fit často najjednoduchším oblečením, ktoré sa ráno hodia. Všeobecne platí, že táto funkcia nie je o rozhovoroch, ktoré sa hodia pre ženy, ktoré by mali byť také tradičné, ako aj zásadné, ako sa dostanete – namiesto toho sa táto funkcia týka trochu iného vhodnosti, ktoré je módne, ale profesionálne.
Pri predaji výročia Nordstrom je toľko fantastických vyhovení, že sme im poskytli vlastný príspevok. Aj keď sa však ponúkajú skvelé ponuky na šťastné veľkosti, toto cenovo dostupné fit (ktorý je k dispozícii v ružovej aj čiernej farbe), stále zostáva skvelé veľkosti.

Páči sa mi cinched pas, ako aj jednoduché nohavice. Všimol som si, že niektoré zlé hodnotenia si všimnite, že vrecká vzplanuli na bokoch – rovnako ako keď sa vraciame späť do vzorov nohavíc, ako aj priamo narezané nohavice, mám podozrenie, že uvidíme oveľa viac z týchto šikmých vrecká bedra. Moje $ 0,02 Ak sa vám páči iné nohavice iné ako vrecká: ak sú zošité zatvorené, nechajte ich zošité zatvorené – môžete ich tiež šiť sami (alebo si to urobiť krajčíra).
Blazer je k dispozícii v čiernej aj ružovej farbe vo veľkostiach xxs-xxl; Počas NAS je označený na 119 dolárov, ale keď sa predaj skončí 30. júla, sa vráti až 179 dolárov. Panty sú k dispozícii vo veľkostiach 00-16W. Nohavice sú označené na 65 dolárov, po ukončení predaja však budú 99 dolárov.
Toto publikovanie obsahuje pridružené odkazy, ako aj Corporette® môžu robiť provízie za nákupy uskutočnené s odkazmi v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Poďakujte vám toľko za vašu podporu!
Pracovné odevy Poznámka pre 8.25.22…

Saks Fifth Avenue – Designer Sale, až 70% zľava!
Neiman Marcus – Predaj je v predaji, až 75% zľava!
Net-A-Porter-7 000+ nových riadkov pridaných, až 80% zľava!
Nordstrom – 7 000 nových trhlín pre ženy
Lo & Sons – až 50% zľava!
Mercer – predaj skladu: až 60% zľava
Loft: letné povolenie: Až 70% zľavové náklady
J.Crew-75 dolárov Denim a viac štýlov vwew
J.Crew Factory-40-60 dolárov z všetkého; 10 dolárov z celého 50 dolárov, ktoré utratíte

Ďalší predaj poznámky:
Buffy-Úspory v back-to-školách: až 15% zľava ich posteľná bielizeň
Padák-ušetrite až 40% zľavu položiek poslednej šance
Omladenie – Predaj obytného priestoru: až 30% zľava (čitatelia sa páčia ich osvetlenie)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *