Tieto štýlové upcycled drevo plátok pádu foto ozdoby dokonale zapuzdrenie naše obľúbené ročné obdobie! Zobraziť tieto neuveriteľne ľahké, rozkošný remeslá celého vášho domova tento rok na jeseň! S takmer žiadne zásoby remeslá, ste na dobrej ceste k tomu, módne a zábavné kus pád dekor môžete predviesť všade. Aká je naša obľúbená vec, o týchto malých drevo stromov slice fotografie remeslá? Môžete použiť ľubovoľný obrázok, ktorý chcete upraviť je s!

Obsah

DIY Domáce drevené kruhy s poklesom Pictures
Kde môžem nájsť tie okrúhle plátky na drevo?
Aký je najlepší spôsob, ako pripevniť obrázok?
Kde nájdem fotografie k tomuto remesiel?
potrebné dodávky
Ako si vyrobiť Wood rezy Fall Photo Decor
Viac Pád Decor IdeasFinished galéria Product

DIY Domáce drevené kruhy s poklesom Pictures

Zarobiť nejaké krásne pútavý pád dekor, ktorý je dosť dobré pre darček! Vážne, mám rád štýl módne a osobnosti týchto obrazov málo dreva plátok, a oni nemohli byť lacnejšie robiť, než to!

Nájsť niečo podobné v obchode, je zvyčajne drahšie úsilie. Našťastie, oni sú oveľa jednoduchšie, aby sa sami seba, ako by ste si uvedomili! Je tu s třiapadesáti vykonáva jednoducho nič zlé, stačí si prečítať túto roztomilú strašiak vyrobený z pohára. Ideálny doplnok k vašej jesennej výzdobu!

Budeme pokrývať niekoľko must-vedieť, tipy a rady pri tvorbe tieto krásne jesenné tématikou ozdobné remeslá. Nezabudnite sa pozrieť na náš krok za krokom inštrukcie nižšie predstavovať videá a obrázky môžete použiť sledovať spolu. Než začneme aj keď je to asi dobrá šanca, že ste videli niečo také predtým! To preto, že to, čo robíme, je v podstate naozaj základný tvar decoupage, alebo držať papier s inými materiálmi. Stalo sa to za stratené umelecké formy, ale napriek tomu vytvára ohromujúci efekt, ktorý umožňuje váš návrh zmysel dariť!

Záujem na tom, čo iného môžete robiť s drobnosti okolo domu? Tento rustikálny jeseň lístie upcycled jar lampáš je neuveriteľný príklad toho, ako možno upcycle do nejakej úžasné dekorácie!

Kde môžem nájsť tie okrúhle plátky na drevo?

To môže veľmi dobre byť kusových dodávok, ktorá vás najmenej pravdepodobné, že mať po ruke! Existuje niekoľko jednoduché, a nie je tak jednoduché spôsoby, ako dostať svoje ruky na nich by ste mali ísť hľadať pre nich. Prvý a najvýraznejšie je zmapovať svoj majetok pre všetky kmene paže šírky, ktoré sú na ceste von. Potom, čo som bol bezpečne padlo, môžete opatrne použiť pílu tabuľky je nakrájame na zhruba 1/2 na kusy. Ak nie ste skúsený s pílou, nájsť pomoc od niekoho, kto môže bezpečne prevádzkovať tento nástroj.

Na druhú stranu, môžete sa rozhodnúť pre oveľa jednoduchšie možnosti a nakupovať online alebo v obchode! Remeselné obchody nesú ďalšie a ďalšie prírodné médiá vo svojich sekciách zásobovanie rok čo rok. V skutočnosti by som sa nečudoval, keby ste šiel hľadať tie a vrátil s prázdnymi rukami! Našťastie, sú lacné a hojné kúpiť on-line, ako dobre! Poradie vo veľkom on-line, a nebudete musieť starať o vyčerpaní týchto vecí. Aj kúpiť moje drevené plátky na Amazonu vo veľkom, takže môžem urobiť niečo, kedykoľvek chcem!

A konečne, odporúčal by som nález tie s, živou hrane ‘. To znamená, že s kôrou ešte ďalej. To vytvára prirodzený kontrast medzi papierovú fotografiu a dreva, čo pre vizuálne zaujímavé a príjemné kus dekor si zamilujete.

Aký je najlepší spôsob, ako pripevniť obrázok?

V našich krok za krokom návod, uvidíte, že sme sa rozhodli pre remeselné lepidlom. Pointa je, že je absolútne najrýchlejší spôsob, ako držať svoje fotografie do plátku dreva. Po nanesení mierne množstvo lepidla, jednoducho štetcom nad ním s lacnou remeselnou štetcom môžete zbaviť sa neskôr. Posledná vec, ktorú budete chcieť urobiť, je mix to s vašou maliarske potreby! Ak spread správne, malo by to držať obraz na svojom mieste, bez príliš veľa škvrnitý-stva presvitaniu obrazu.

Ak ste sa týkali predovšetkým o tom, ako by to mohlo vyzerať pomocou lepidla, existuje veľa dostupných náhrad! Osobne by som chcel odporučiť Mod totiž tvorí všehochuť. Je to all-in-one lepidlo, pečatidlo, a finišer, že bude dodržiavať svoj obrázok do kusu dreva dokonale.

Kde nájdem fotografie k tomuto remesiel?

Existuje veľa skvelých možností pre nájdenie obrázku alebo fotografie dať do svojich drevených plátkov. Po prvé a predovšetkým, môžete si vytvoriť svoj vlastný digitálny kliparty či voľných zdrojov s využitím programov, ako Canva alebo PicMonkey online. Inak tam sú niektoré skvelé spôsoby, ako nájsť obrázky a použiť ich a vytlačiť na tento účel. Nižšie sú uvedené niektoré obľúbené položky, ktoré môžu pracovať s trochou úprav. Len znížiť na veľkosti potrebného a pripojiť.

pád obrúsky

Pohľadnica

Baliaci papier

darčekové tašky

Tlačené rodinné fotografie

Deti ručné kresby

maľovanky pages

Použite svoju fantáziu a pridať niečo jedinečného k obrazom, ako sú rôzne jesenné pozdravy alebo kotácií zobrazených na naše. Dokonca si môžete prispôsobiť tieto, aby zodpovedali vašej domácnosti alebo na jeseň tému s jasnými alebo tlmených farbách, aby vyhovoval vašim preferenciám.

potrebné dodávky

Vaše obľúbené jesenné snímok / citácie vytlačiť

Nožnice

Pero

maliarsky štetec

Mod totiž tvorí všehochuť alebo Tacky Glue

Plátky živé hrán dreva (remeslo skladovať drevo okrúhle plátky)

Ako si vyrobiť Wood rezy Fall Photo Decor

Začnite tým, že sledovanie obrys dreva rezu na obrázkoch. Merala som dopredu, takže moja vytlačiť len o málo väčší ako aktuálna plátky dreva.

Vystrihnúť jeden obrázok za drevo plátok budete robiť.

Ďalej, ak používate Mod totiž tvorí všehochuť, budete ho čistiť priamo na drevo plátku, ako je ukázané. Pokrývať celý diel, takže obraz tesnenia pekne.

Ak používate remeslá lepidlo, môžete buď umiestniť bodky to všetko okolo dreva plátok, alebo si môžete oprášiť ju ako je uvedené vyššie, takže to kabáty celú vec.

Tento postup zopakujte pre každý nasledujúci kusu dreva v závislosti na tom, ako veľa fotografií, a plátky dreva môžete mať!

Akonáhle obrázky sú na svojom mieste, možno budete chcieť pridať druhú vrstvu Mod totiž tvorí všehochuť cez vrchol ho zapečatiť na svojom mieste. Potom si môžete zobraziť snímky kdekoľvek chcete!

Viac Pád Decor Myšlienky

Ak chcete pridať ďalšie zábavné veci do svojho pádu zdobenie v tomto roku? Pozrite sa na niektoré z našich najobľúbenejších projektov nižšie. Lacné a ľahko pád domáce remeslá každý môže urobiť a budete hrdí na displeji u vás doma!

Rustikálne Pád Grapevine veniec s Fabric Kvety

Gorgeous Fall Leaf vyrobená z knihe Stránky

Rustikálne Old Book Page tekvica Pád dekorácie

55+ Unikátny tekvica remeslá pre jeseň zdobenie

Výťažok: 4

Rustikálne upcycled Wood rezy Fall fotografie Dekorácie

Vytlačiť

Urobte si dávku týchto rozkošné upcycled drevo plátok pádu fotografických dekorácií na miesto na stene, aby oslávili jesennú sezónu vo veľkom štýle!

časová náročnosť
10 minút

active Time
15 minút

Celkový čas
25 minút

Obtiažnosť
jednoduchý

Odhadované náklady
$ 10

materiály

Wood rezy

mod totiž tvorí všehochuť

Nástroje

Pero

Štetec alebo penový kefa

Nožnice

Inštrukcie

Vysledovať obvod drevených kúskov do vašich snímok. Potom rezané von, takže môžu byť použité.

Pridajte lepidlo (alebo Mod totiž tvorí všehochuť) do plátku dreva a pridať fotografiu.
To je to, čo vaše dokončenej Drevené remeslá by mala vyzerať!

Poznámky

Mod totiž tvorí všehochuť alebo lepidlo môže byť použitý na vytvorenie týchto úžasné dekorácie! To všetko závisí na osobné preferenciu. Ak chcete mať najväčšiu šancu na udržanie svojej kúsky, Mod totiž tvorí všehochuť je skvelá voľba!

odporúčané produkty

Ako Amazon Associate a členom ďalších affiliate programy, som zarobiť majú nárok nákupy.

Ghost Wood Circle Maľované Halloween Ornament

Seagulls Circle Photo Art Block Mini – prenos obrazu na drevo

Carnival Hojdačky fotografie prenos Art Block MINI

Dobrý deň, na jeseň znamenie, drevo znak, vývesný štít

Jesenné domáce červené auto statok drevený magnet

3-12centimetry Silný 1 balenie Natural Pine Round Unfinished Wood rezy

© Erika Franchuk

Typ projektu:

zdobenie
Podnik

Kategória: Crafts

Hotový Gallery Product

Užite uplatňovanie svoje obľúbené obrázky na tieto rozkošné zobrazenie remeslá!

Zobraziť tieto trendy pri pohľade ozdoby kamkoľvek budete chcieť! Idú dokonale ako okrasné Photo displejov pre obrázky priateľov a rodiny, alebo pre predvádzanie niektoré sezónne ponuky!

Bonus tip! Jeden zdobenie nápad s týmito drevenými obrázkami by bolo zavesiť! Urobte to jednoducho tým, že vŕtačku a robiť čistú držanie cez hornú 3. svojho kúsku dreva, len dosť veľký na povrázku, aby sa zmestili do. Ďalej zavesiť kamkoľvek budete chcieť ich zobrazenie!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *