Základné jesenné šatníkové skriňa zahŕňa príležitostné a pracovné nohavice a nohavice, šaty, blúzky, vlastné košele, sukne, blejiv, kabáty, svetre a topánky. Akonáhle budete mať náležitosti na jeseň, obliekanie pre každú udalosť je vánok.

Uistite sa, že vaše jednotlivé odevy môžu byť spárované s oblečením, ktoré máte v skrini, takže by ste neskončili kúpiť nepotrebné oblečenie. Pripravte si zoznam a kategorizujte svoj oblečenie na mieru do opotrebovania kancelárie, príležitostné opotrebovanie a formálne opotrebovanie. Vyberte si farebné odtiene, ktoré kompliment vaše potreby ako neutrálne farby, hnedé, sivé a klasické čiernobiele.

Vyberte si dva páry spoľahlivých vôľ pre vaše podnikanie a príležitostné podujatia. Nohavice je veľmi univerzálny a umožňuje mať dve základné kúsky. Vlny Slacks v sivej, ťave a čiernej sú muškám vo vašom pádovom šatníku.

Pre tvoju blúzku vyberte bavlnenú alebo klasickú bielu hodváb. Nosiť samostatne alebo pod kardiganom. Blúzka môže smútiť nejaké oblečenie. Nezabudnite pridať neutrálne farebné sukne v rôznych dĺžkach do vašej zbierky.

Niektoré príslušenstvo sú tiež dôležité ako vesty, šatky a pásy. Ďalším pridaním k pádu šatníka je šál – buď cashmere alebo dres.

Pri výbere sveter na jeseň sa rozhodnite pre jednu v pevnej farbe, ktorá neváži príliš veľa. Vlna alebo hodvábne svetre sú dobré voľby. Twin Set Cardigans sú tiež štýlové a všestranné počas tejto sezóny.

Zvážte nákup výtlačkov zips-lemovaný v Khaki alebo klasickej čiernej farbe. Pre vaše nohy by každá žena mala mať čerpadlá s naskladaným pätím a robustné topánky.

Pri obliekaní, za každú sezónu a príležitosť je nevyhnutné niesť dobrú kabelku a nosiť niektoré kľúčové šperky. Príslušenstvo nemusí byť extravagantné. Vaše tvrdo zarobené peniaze by mali ísť na investičné kusy, ktoré môžete spárovať s takmer čokoľvek v šatníku.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *