, takže ste mali počuť o úžasnej udalosti s názvom FSPA Triting Tlage 2011. Ak sa vám páči grafický dizajn a tiež ako vektorové umenie alebo tlač, mali by ste sa o tejto udalosti počuť. Takže v tomto konkrétnom poradí sme tam boli! Ako nám môžeme vynechať takúto udalosť? Zobrali sme teda prvé lietadlo a na ceste do Hamburgu sme šli! Mali sme tam výbuch, pretože sme sa dostali k mäsu, niektorí skutočne úžasní ľudia a hovorili sme o tom, čo sa nám páči: Dizajn tričiek. Dobre, pripúšťam, že nie celý tím-faktorový tím bol prítomný na podujatí, iba náš kamarát, Adrian, ale všetci sme tam boli všetci v duchu. Adrian nám teda povedal, že atmosféra v Hamburgu bola ako Woooohooo a nikdy sa nechcel vrátiť domov. Naučil sa niekoľko trikov a návrhov o tom, ako ostatní profesionáli vykonávajú svoju prácu. Celkom pekné, ak zostanete a premýšľate o tom. Adrian hovorí, že Hamburg je úplne geniálny. Ideálne mesto na dobrý čas a zhromaždenie najúžasnejších spomienok. Nemecký štýl, to je.
Takže sme tu, šťastní z toho, čo sme dosiahli, ao skutočnosti, že sme sa mali stáť na tkanine v roku, čo naznačuje FSPA 2011! Vidíš? Trhirt-factory je na vrchole a plánuje tam zostať, až kým nezomrie kosť!
O Fespa Fabric 2011? Tohtoročná spoločnosť Fespa Fabric zaznamenala viac ako 3500 outs počas trojdňovej výstavy-zjavné znamenie, že spoločnosť chce investovať na nové trhy alebo znovu investovať do nových technológií a aplikácií na udržanie rastu spoločnosti.
Adrian z tričká-faktory vo Fespa Fabric 2011play? TEE From Tirt-Factory! Ultimate Clipart v Fespa Fabric 2011Adrian z tričku FACTORY AT FESPA TRICTIC 2011 TRITH TRIKTY V FESPA TRIKÁLNE 2011ADRIAN Z THIRT-FACTORY AT FESPA TRIKÁLNE 2011
0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *