Potešený 2017, ľudia! Tu je nové šaty, ktoré nie sú rovnaké šaty, ktoré som urobil posledné desiatky časov:

Je to RushCutter v záhyboch, vyštepol v pomerne ťažkom džínsovom dni. Som rád, že som to trochu šil (akonáhle som dostal vzor zaťazený), ale potešil som ho nesmierne.

Tu je krčný bit, nie je to pekné?

Zips, ktorý zvyčajne nie je fanúšikom, ale tento je krátky, takže je to v poriadku:

Použil som nejakú vzorovú pásku Bias z Daiso na dokončenie výstrihu:

Tieto vrecká sú obrovské. Naozaj, naozaj veľké:

Naozaj:

Sú to trochu nízke na šatách tak občas musím skloniť, aby sa veci z spodnej časti z nich, ktoré nájdem rovnaké časti nepríjemné a veselé. (Keď som to znova šil, budem dať falošné dno do vrecka nejako.)

Toto je veľmi, veľmi pohodlné šaty, s niekoľkými dozorcami. Po prvé, rukávy sú trochu široké, takže sa môžu dostať trochu zaseknutý v srsti. V niektorých prípadoch musím urobiť rýchly ‘wrap’ z rukávu okolo mojej ramene pred rušením ruže do srsti, aby ste sa uistili, že neskončím s lakťmi.

Tiež to je šaty, ktoré sú oveľa pohodlnejšie postavenie, ako sedí, ale to je asi, pretože preťažím vrecká (pretože môžem, pretože sú obrovské). Takže ak si tiež načítate svoje vrecká ako Harpo Marx, môžete tiež urobiť trochu úpravy a vytiahnuť strany šaty dopredu, keď sedíte tak, že vaše ťažké vrecká nepatria podivne po stranách vašej stoličky. Ale je to malá cena za zaplatenie!

Páči sa mi nosiť to s pevnými nohami a teniskami, alebo pravidelnými pančuchami a členkami. Nosil som to s jasnými žltými pančuchami niekoľkokrát si myslel, že niekto povie “Hej, v tých pančuchoch nohy vyzerajú rovnako ako Muppet Flesh,” ale nikto ešte nemá. Čo je pravdepodobne preto, že mnohí z mojich priateľov a známych sú taktické, milí ľudia, ale je to pravda.

Oh, a lem sa stretáva, čo je liečba, ktorú som vždy rád, najmä na ťažkých tkaninách:

Mám niekoľko ďalších šatách, ktoré som urobil počas tohto posledného blogovania hiatus a cieľom / rozlíšenie je post jeden týždeň, kým nebudem chytený. drž mi palce!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Väzeň z mojich vlastných DeviceFerbary 18, 2017in “erin_sewing”
Party šaty! 15. december 2013in “erin_sewing”
Sladkosť a svetlo 31, 2012in “vzory”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *