Výrezové topánky sú veľmi vhodné ako vaša zbierka jar alebo leto. Tento typ topánok má model chladného a robustného na zmiešanie zhody s akýmkoľvek pádovým oblečením.

vyrezať topánky
Vyzerajú drsne a tvrdo a ideálne na to, aby vytiahli horlivý vzhľad pádu/letnej sezóny. Tieto rezané robustné topánky sa zhodujú s čímkoľvek od chudých džínsov po koženú sukňu. Pridajú punkovú citlivosť aj k najzákladnejším odevom.

Pozrite si nasledujúce fotografie o takýchto vyrezaných topánkach, ktoré sme dostali od Allwomenstalk.

1. Vystrihnite západné topánky

Topánky v západnom štýle sa zdajú byť populárnou voľbou obuvi bez ohľadu na to, čo sezóna. Ak topánky v západnom štýle šteklia svoju fantáziu, prečo si nevybrať niektoré s niektorými výrezmi a robustnou naskladanou pätou? Tieto semišové topánky Taupe sú moderným prevzatím vašich normálnych topánok v západnom štýle. Vyzerali skvele opotrebované s zúfalými denimovými a kvetinovými výtlačkami.

2. Vystrihnite topánky na členky.

Hrubé, robustné päty a detaily cudzích sú hrami, ktoré tieto topánky skutočne potrebujú. Výrezové detaily a pásky členkových popruhov sú len čerešničkou na torte. Napriek dosť robustnej päte je zvyšok dizajnu dosť elegantný. Získajte pár z týchto hrotových členkových topánok za 80 dolárov od rieky Island. Vyvážite chunktoty takýchto topánok tým, že ich spojíte s krátkymi šatami a štruktúrovanými kabátmi.

3. Vystrihnite naskladané topánky

Ľahšie farebné topánky sú skvelé na nosenie s oveľa neutrálnejšími oblečením. Umelá semišová topánka v modrej šedej farbe by vyzerala skvele spojená s neutrálnymi a hnedými farbami na jeseň. Vystrihnite detaily na členkoch a pracky popruhy pridávajú dizajn trendové dotyky. Drevená naskladaná päta tiež pôsobí ako veľký kontrast.

4. Vystrihnite členkové topánky

Ak ste po vystrihnutých topánkach, ktoré sú tiež nositeľné, musí urobiť tento trik aj topánka bez rozruchu s jemnými vystrihnutými detailmi. Čierna topánka členka je základná skriňa a výber s výrezovým detailom je skvelý spôsob, ako sa dostať do tohto trendu jesennej obuvi. Vyberte si pár s nízkou robustnou pätou a noste ich s krátkymi lemkami, zatiaľ čo sa s ním môžete dostať preč alebo chudé džínsy a kabáty.

5. Biele vystrihnuté podpätky

Pozri tiež

Zbierky, obchod a štýl
Nadčasová zbierka: Ako investovať do ideálnych hodiniek

Osvetľte svoj vzhľad do dvojice bielych vyrezaných topánok. Finistra bielej kože je celkom minimalistický a kontrastný čierny päta kohúti do monochromatického trendu. Vyzerali elegantne nosené s koženými legínkami a nadrozmerným sveterom.

6. Vysoké podpätky vystrihnuté topánky

Ak máte radi extra výšku, keď sa týka vašich topánok, potom sa pozrite na pár s vysokou robustnou pätou. Pár topánok od Elizabeth a James vás vráti o pár stoviek dolárov, ale pozrite sa na škaredú gal a asos, kde nájdete oveľa viac štýlov, ktoré sú priaznivé pre rozpočet.

7. ťažké vyrezané topánky

Nasmerujte svoj vnútorný punk s párom ťažkých vyrezaných topánok. Robustné podpätky, pracky, cvočky a zipsy pridávajú túto ďalšiu hranu. Noste ich s odrezanými džínsovými šortkami, koženými bundami a slouchy čiapkami pre neformálny vzhľad mimo služby.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *