Ak ste si mysleli, že kofeín je pre koláče a kávy sám, mýlili ste sa. Použitie kofeínu teraz urobilo vstupy do šarmového priemyslu – najmä starostlivosť o kúzlo a starostlivosť o pleť. Kofeín sa používa ako činidlo na kondicionovanie. Okrem toho, pretože kofeín má veľa antioxidantov, funguje ako pozoruhodný úplne voľný radikál. Z tohto dôvodu dnes budeme hovoriť o kúzlach kofeínu a niektoré z najčastejšie používaných výrobkov z kofeínu na celom svete sú-
Cellulitída s kofeínom

Kofeín

Kofeínový krém

Koža Pevná krém s kofeínom

Zvlhčovač tváre s kofeínom a

Kofeín a retinolový krém, aby sme vymenovali aspoň niektoré!

Keď sa používajú výrobky z kúzla kofeínu, zistilo sa, že textúra pokožky sa zlepšuje. Antioxidanty v produkte pracujú na boji proti nestabilným úplne voľným radikálom, čo zabraňuje poškodeniu dopredu a podporuje aj rast zdravej pokožky. A kto by to nechcel?
Štúdie a výskum tiež ukazujú, že krémy naplnené kofeínom, ako je celulitný krém s kofeínom, kofeínový krém pre celulitídu, kofeínové kroviny atď. Pomáhajú znížiť voľnosť pokožky spôsobenej celulitídou. Dehydratácia pokožky je tiež oveľa menšia a pokrčená pokožka dostane pevnejšie dotyk a pomáha tiež bojovať proti nevzhľadným značkám.
[Tiež si prečítajte: Charm Benefy Homemade Coffee Face Pack]

Keď sa týka očných krémov, použitie kofeínového očného krému môže pomôcť pri znižovaní začervenania okolo očí a opuchy. Kofeín tiež pomáha skryť a eliminovať aj tmavé kruhy. Je to preto, že kofeín je diuretický, čo naznačuje, že obmedzuje krvné cievy pod očami. Je tiež známe, že je to veľmi vazokonstriktor, ktorý používa iba malé krvné cievy pod očami a nedovolí pokožke nafúknuť.
Všetci milujeme telové kroviny a občas ich používame, však? DIY alebo zakúpené v drogérii, Body Scrub pomáhajú eliminovať toxíny a odstraňuje aj odumreté kožné bunky z povrchu kože. S kofeínom v kozmetike používanej na telové peelingy sa detoxikácia pokožky stane, takže pokožka je zdravá a hladká. Dá sa tiež uvažovať o použití telových umývaní a čistiacich prostriedkov na báze kofeínu, ktoré revitalizujú a napájajú aj kožné bunky.

[SC: Mediad]
Kofeín mnohými kúzlami a odevmi sa nazýva najlepší a najbezpečnejší činiteľ, ktorý sa má použiť na problémy s pokožkou a vlasmi. Je to z dôvodu rôznych pozitívnych účinkov, ktoré sa vyskytujú, keď krém na napätie pokožky s kofeínom, kofeínové čistenie celulitídy, zvlhčovač tváre s kofeínom, kofeínové zábaly pre celulitídu, kofeín a retinolový krém používali klienti po celom svete. a došlo k pozitívnym recenziám a svedectvami podporovanými výskumom a vedou; Tak prečo čakať?

Teraz namiesto toho, aby ste mali len dennú dávku kávy, aby vás pretlačili celým dňom, vám môže tiež pomôcť trochu kofeínu v programe Charm a produkty, ktoré vám pomôžu zostať živými a krásnymi po celý deň. Tu je režim kúzla Caffeine, ktorý sa používa na zdravú žiarivú pokožku!

Užite si svoju dennú dávku s touto magickou ingredienciou!
Obrázky Zdroj: Pinterest

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *