Pri love trendy pracovných tašiek? Hovorili sme o najlepších pracovných miestach pre ženy, najlepších pracovných taškách, najlepších taškách a profesionálnych taškách, taškách pre letných spolupracovníkov, rozhovoroch s totes, kufrov na nočné výlety a koľko sme ich nakoniec nakoniec utratili . V dnešnom hosťovom príspevku vám Jean z Extra Petite prináša zaokrúhlenie trendových pracovných tašiek priamo z vlastnej skrinky. Okrem módy zameranej na Petite, blog spoločnosti Jean obsahuje recenzie pracovných odevov a doplnkov v rôznych veľkostiach. Jean bol taký láskavý, že počas mojej poslednej materskej dovolenky prispel skvelým hosťujúcim príspevkom o úpravách na vyhostenie – Vitajte späť, Jean! – Kat.
Ahoj Corporette Readers! Dnes sa chystám na KAT, aby som sa rozprával o kabelkách vhodných pre pracovné miesta, ktoré sa hodia aspoň s notebookom a niektorými dokumentmi. Viem, že každý z nás má rôzne potreby a preferencie týkajúce sa materiálu, štruktúry a cenového rozpätia, takže som vytiahol pár zo svojej vlastnej skrinky, ktoré pokrývajú široké rozpätie možností!

Aktualizácia! Naše najnovšie obľúbené trendy pracovné tašky
Medzi niektoré z našich najnovších obľúbených v spoločnosti Corporette patria tieto skvelé základné, módne pracovné tašky:

Hore, niektoré z najlepších pracovných miest pre ženy: jedna* / dva* / tri / štyri* / päť / šesť* (nie je predstavená, ale aj tumi a dagne Dover!)* Vyskúšajte túto vysoko hodnotenú organizujúcu vložku s niektorými z menej štruktúrované vrecká …

Jeanove mnohé trendy tašky pre prácu
Na prvom mieste je môj rozpočtový výber – výhradná spoločnosť reverzibilná „Miláno“ tote. Dodáva sa v čiernej syntetickej koži, ktorá sa obráti na smotanu, alebo v námornej syntetickej koži, ktorá sa vracia k pruhu plachtového námorníctva a má odnímateľné vrecko pre cennosti. Je to najväčšia z možností dnes a môže sa zmestiť na obed, notebook, zmenu topánok a ďalšie. Materiál je veľmi podriadený a jedinou pozoruhodnou nevýhodou pre mňa sú odhalené šijacie švy na jednej strane, keď sa obrátia.
Maloobchodná cena: 59,95 dolárov (kupóny sú k dispozícii v rámci siete)
Predávané na: Jediná spoločnosť
Pozri môj súvisiaci príspevok.

Ďalšia hodnota výberu, táto „galéria“ Ann Taylor je jednou z mojich najobľúbenejších kabeliek. Niekoľko žien sa pýtalo, či je to Celine alebo iný dizajnér, a sú ohromení, keď zistia, že nie je len na syntetickej koži, ale aj na syntetickej koži. V tejto sezóne sa taška dodáva v klasickom čiernom, námorníckom alebo v tejto orosenej ružovej „rannej hmle“. Materiál má strednú štruktúru (zostane stojace v porovnaní s slouchmi) a hrúbka a vrecko má vnútorné vrecko na zips a vonkajšie vrecko slotu.

Maloobchodná cena: 118 dolárov (dajte si pozor na tých častých 30 až 40% zľavových promo)
Predávané na: Ann Taylor v obchode a online
Pozri môj súvisiaci príspevok.

Mansur Gavriel, ktorý je známy do skutočnej kože a vyššieho cenového rozpätia, je známy pre kvalitné kožené tašky s minimalistickými čiarami a farebným prekvapením. V súčasnosti sú totes dodávané v hladkej zeleninovej koži s buď surovými kožnými alebo hladkými interiérmi potiahnutými živicou. Všetky tote majú odnímateľné vrecko na zips, ktoré je tiež lemované kontrastnou farbou. Vezmite prosím na vedomie, že zaberanie mojej malej tote je útulné zapadajúce na kabáty zimnej sezóny – počul som, že ho upravujú tak, aby bolo dlhšie na jeseň 2014 a pridávajú nové kože a farebné možnosti.
Cena: 485 dolárov (pre malú veľkosť) a hore
Predávané na: Net-A-Porter, Bergdorf Goodman, Jenny Kayne, Select Theory Stores
Pozri môj súvisiaci príspevok.

Pre tých, ktorí majú radi tlačené tašky (čo podľa môjho názoru vyzerá dobre, ak nosíte veľa pevných farieb), Goyard Totes obsahuje ručne maľované plátno potiahnuté značkou Chevron so zodpovedajúcim odnímateľným vreckom. Je to najmodernejšia a najpriaznivejšia možnosť v porovnaní s dnešnými ďalšími odrodami a je to tiež tá, ktorú používam najčastejšie mimo práce na spustenie pochôdzok. Vyrábajú tiež oveľa štruktúrovanejšiu verziu Boxier Tote, ktorú zobrazujem na ľavej fotografii na porovnanie.

Cena: 1150 dolárov (za St. Louis PM / malé v základných farbách) a hore
Predávané v (iba v obchode alebo telefonických objednávkach): Barneys, Bergdorf Goodman, Goyard San Francisco
Pozri môj súvisiaci príspevok.

Na konci dnešného rozsahu je Prada Saffiano Tote, ktorá sa dodáva v širokom výbere veľkostí a štýlov (otvorené vrchné, dvojité zipsové vrecká, s odnímateľným odchodom na popruh atď.). Ten, ktorý ukazujem, je stredná dvojitá zipsová tote s remienkom, ktorý je veľmi blízko pre notebook s 12 ″ -across. Tiež som vyskúšal štýl otvoreného top tote, ktorý sa oveľa ľahšie hodí na notebook. Moje najobľúbenejšie aspekty sú štruktúrovaný tvar a koža potiahnutá Saffiano, ktorá je oveľa viac škrabanca/škvrny/voda odolná ako v pravidelnej koži.
Cena: Presný štýl je 2 350 dolárov, ale existujú rôzne menšie alebo väčšie možnosti. Vyhľadajte 10% zľavy na registráciu e -mailov na webových stránkach SAKS alebo NM alebo promócie darčekových kariet.
Predáva sa na: Prada a mnoho špičkových obchodných domov, vrátane Neimana Marcusa.
Pozri môj súvisiaci príspevok.

Čitatelia, ktoré sú vaše obľúbené pracovné tašky a tote? Vlastníte niektorú z nich, ktoré si dnes predstavujete – a aká je vaša recenzia?

(Zaujíma sa o ďalšie zaokrúhlenie trendových pracovných tašiek? Tu sú od 2021, 2018, 2017, 2016, 2014, 2014, 2013, 2012, 2011 a 2010).

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *