predtým som si tento povedal? Viem, že ho vlastním (teraz môžete, kliknite na obrázok, aby som išiel do eBay aukcie, B38), ale neviem, či som to uverejnil predtým, a úprimne som veľmi unavený, aby som sa vrátil viac ako 350 príspevkov na zistenie. To je jeden z tých časov, keď si želám, aby som pridal kľúčové slová na všetky moje príspevky, ako, povedzme, vzorku výrobcu a číslo vzorov (a možno tie ako “rant” a “gratfous zmienka o Jack Purcells”).

Dobre. Keby som o tom predtým nepísal, teraz, a ak mám, som a-goin ‘povedať to znova. Nie som úplne presvedčený, že toto šaty nie sú župan / nedbanlivosť niektorých druhov, že niekto v móde vložiť do nesprávnej kategórie, a potom dúfal, že nikto by si nevšimol. Myslím, že je to naozaj pekné a pozerať sa na to s myšlienkou, že to, ale potom si pamätám, že to, čo môže zabaliť tiež rozbaľte a že niekto ako neohrabaný a ako náchylný na to, aby sa náhle prehnané gestá, ako som nemal naozaj nosiť zábal Šaty na verejnosti. Ale … Som si istý dostatok zaskočí by to opraviť. (Napriek tomu, že som urobil zábal šaty, ktoré som skutočne skončil s ním s závitovou ihlou a niektoré ďalšie zapadne, keď prvýkrát som nosil, takže istý bol ja, že by som ich potreboval. Nemusím, ale ja som bol potešený, že som ich mal keby niečo.)

Chcel by som, aby sa krátka verzia v niektorých veľmi tenkých, veľmi libra bavlna, možno bledožltá žltá a používajte širokú grosgrain stuhou pre pásu kravatu a užšiu pásku alebo biasovú väzbu v tom istom odtieni, aby dokončili hrany, namiesto obkladov. Nie ste si istí, či by som v kontraste robil stuhu (Robin’s Egg Blue?) Alebo tmavší odtieň žltej.

Jedna vec, ktorá mi signalizuje “housedress” pre tento vzor je vrecko na dlhej verzii. Ak by to malo byť nosené ako večerné šaty v tejto dĺžke, nemyslím si, že by to malo vrecko, alebo ak to urobil, taký prostý. To sa necíti správne. Toto je šaty pre zábavu doma, v dlhej verzii, alebo vyčerpá na trhu pre pár vecí, v krátkej verzii. Samozrejme, teraz, vyčerpá na trh znamená tepláky (:: SHOPDER: :), Ratty Ponytail, baseballová čiapka a tričko, ktoré hrdo uvádza vašu príslušnosť so športovým tímom alebo inštitútom vyššieho vzdelávania. a žabky. A viete, radšej by som si vezmem svoje šance s rozbaľovacím obalom, než opustiť dom vo vyššie uvedenom Combo. Samozrejme, že berúc do úvahy jedinú vec, ktorú vlastníte vo vyššie uvedenom zozname, sú žabky, a pretože nosím len tie, keď je to absolútne nevyhnutné, predpokladám, že šanca na pozorovanie zriedkania Erin je dosť zriedkavé. Možno, ak môj dom spálil a musel som si požičať oblečenie od niekoho. Teraz, Erin v dobre umyte polka-dot sukne, ktorú urobila pred ôsmimi rokmi, polo tričko zo starého námorníctva, ktoré je oprávnené hlasovať a poraziť Jack Purcells? Toto pozorovanie je tak bežné, že bulfoidy už nebude fotiť. Paparazzi len osvetľuje viac cigariet a čaká na niekoho iného.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Zmeškal som blogovanie proti sexizmu! 9. marca 2007
Myslel som, že by ste mali vedieť 20, 2007
Hosťa rant na “Prečo sú vintage vzory tak drahé?” 17. júl 2008WITH 116 Komentáre

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *