Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Pozrime sa na to – pondelok ráno sú drag. Víkend sa vykonáva. Začal sa pracovný týždeň. A zriedka sa cítim ako obliecť sa v mojich najlepšom. Tento minulý pondelok som sa rozhodol prejsť.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Namiesto toho, aby sa dosiahol pre môj go-to them denim a neutrálne tónovaný top, dal som na svetlú oranžovú blúzku so svetlými hnedými tvorenými nohavicami. Výsledok bol celkom príjemný. Spárovaním vysokoenergetickej pomaranča s uzemňovaním hnedou, cítil som sa nadšený a stretnutý na deň.

Psychológia za farbou uvádza, že každý odtieň drží iný, ktorý indikuje sa týkajú určitých emócií. Akonáhle poznáte základy za odtieňmi, budete pochopiť, prečo možno budete chcieť vymeniť nevedomiť čiernu pre pokojný levanduľa na búrlivý deň. Poďme sa pozrieť na 5 farieb, aby ste videli, ako ich môžete nosiť pre lepšiu náladu.

TBF je sprievodca farebným koordinačným oblečením pre lepšiu náladu

Champagne Chuť Cape Blazer je k dispozícii na Nastygal.com, $ 58.00

Červená je farebná sila, ktorá podporuje akciu a vášeň. Oblek v ohnivom tóne ukázať svetu, že ste nezastaviteľný. (Ak, samozrejme, čakáte na červenom svetle.)

Jessa baletný byt na Solesociety.com, $ 59.95

Orange je vysoká energia, ktorá vyžaruje teplo a nadšenie. Pár s podobnými odtieňmi, ako je zlato alebo červená, aby sa upokojil optimizmus, alebo vyvážiť účinnosť s neutrálne, ako je béžová alebo sivá.

Cherokee® Dámske pintuks Sleeveless Top, k dispozícii na TARGET.com, $ 16.99

Levanduľa hovorí pokoj. Upokojujúca farba elegancie a krásy, je to, čo sa má nosiť, keď sa cítite ohromený. Pre extra pop, pridajte dotyk tyrkysovej, ktorý je ďalšou farbou, ktorá vás bude úžasná.

Jacket Faux Leather Moto, K dispozícii na Charlotterusse.com, 39,99 dolárov

Brown je zemitá a stabilná. Je to pohodlná farba a môže pomôcť zmierniť nervy a zároveň poskytuje silnú základu pre veľa farieb na kolese.

Slim orezané double-weave nohavice k dispozícii na GAP.com, 49,95 dolárov

Biela, ako svadobný šaty alebo dieťaťa, je o čistote. Je pravda, že donning všetok biely súbor môže byť trochu nebezpečný v oddelení rozliaty, ale na teplej sobotňajšom popoludní nie je lepší spôsob, ako povedať hej tam jar!

Čo si myslíte o našich predstavách o farbe koordinačné oblečenie, aby vám náladu zvýšila? Povedzte nám v komentároch!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *