Clothing

Kate Videohovory: Virtuálne check out s rodičmi novorodenca a pôrodných asistentiek (AKTUALIZOVANÉ)

Kensington Palace vydala časti videohovory vojvodkyňa už zúčastňujú.

V jednom videu, Kate hovorila s rodičmi Rebecca Attwood a John Gill, lebo ich novorodeniatko, Max, bol neďaleko.

Kate môže byť vypočutý hovoriť “Dobrý deň! veľmi rád ťa spoznávam! To je určite prvý, myslím, že! ”

Viac informácií o tom, ako sa veci najavo, ze Emily Nash Dobrý deň! článok:

Z jej Anmer Hall domov v Norfolku, keď sledoval, ako Sam Frewin, Lead pôrodná asistentka pôrodné centrum a lepšie Narodenie, nasadil zásteru a maskovať pred prijatím notebook vo zaviesť ju do novej rodiny. “Ja som s úsmevom, môžete povedať?” vtipkoval Sam. “S očami, môžem,” smial sa Kate.

Nižšie Kate vidí dieťa Maxa, ktorého opísal ako “tak sladký!”

Bežné správy, že “keď jej bolo povedané, dieťa sa narodilo v noci predtým, kráľovský povedal:, Môj bože, musíte byť vyčerpaná.” Rebecca reakcia na všetko dianie na?

Rebecca tiež povedal: “Naša skúsenosť bola, že všetky pôrodné asistentky robil to ako normálne, ako je to možné – na rozdiel od masiek, bolo to presne to isté, ako keď sme mali náš prvý syn Rafe, v roku 2015. Na pôrodné asistentky v Kingstone boli úžasné v oboch prípadoch . ”

Vojvodkyňa odviedol hovor s pôrodnej asistentky z Kingston nemocnice na 22. apríla.

Možno si spomeniete, Kate strávila dva dni v nemocnici Kingston materstve v novembri.

Ona tiež sprevádzaná komunitné pôrodné asistentky na domových prehliadok v rámci svojho výcviku novembra. Nižšie, vojvodkyňa s personálom Kingston.

Vo svojom územnom kus, Victoria Murphy hlási: “… pretože uzamknutie začala, ona bola hovoriť s rodičmi, pôrodné asistentky, a odborníci sa dozvie o jedinečné výzvy, ktoré tehotné ženy, nové matky a ich rodiny sú v súčasnosti čelí.” Viac o tejto výzve od Simon Perry ľudí príbehu:

Ste veľmi dobre vedomý rozdielu, alebo posunom matky emocionálne a duševnej pohody v porovnaní so stavom pred pandémie? ” opýtala sa.

Bolo jej povedané, že bol “oveľa úzkosti” vzhľadom na situáciu. “Vedia, kam sa obrátiť, aby si tú správnu podporu najmä pokiaľ ide o emocionálne a duševnej pohody?” spýtala sa Kate.

A pochválila personál pre udržanie fungovanie cez náročných týždňov. “Deti prichádzajú po celú dobu tak, aby skutočnosť, že ste musel prácu v týchto ťažkých časoch, tak dobre.”

Ďalej, Screengrab ďalšieho hovoru vojvodkyňa urobil, tento okrúhly stôl diskusie s odborníkmi v oblasti duševného zdravia matiek.

Tieto hovory sú vopred britskej materskej duševné zdravie povedomia Week začína zajtra a preteká 10., ktorý je určený na vytvorenie povedomia o duševnom zdraví matiek.

Týždeň uvedomenia je projektom perinatálnej duševné zdravie partnerstva a to je Grassroots úsilie bežať bez akýchkoľvek finančných prostriedkov. Od stránke na Facebooku organizácie:

… týždeň rozrástla z malého nápadu k niečomu, čo je teraz každoročne oslavovaný v Spojenom kráľovstve aj mimo neho.

Všetci sme si spomenúť, čo to je, byť dobre. Premýšľať, či je možné zotavenie, premýšľať o tom, ako získať prístup pomoc a podporu.

Veríme, že tu nájdete týždeň byť zdrojom pomoci a podpory a pohodlie.

Poďme mamičky podporu v ťažkých časoch.

2020 je tiež medzinárodná Rok sestra a Pôrodná asistentka.

V prvom videu sme videli, vojvodkyňa na sebe sveter od Tabitha Webb.

Bola to značka je, Jessie ‘Pliesť v modrej a bielej Chevron (275 £, o $ 345 na dnešných výmenných kurzov) sa vďaka Laura (@Japanese_Ginger na Twitteri) za veľmi rýchle ID.

Sveter je zmes 70% vlna / 30% kašmír a je k dispozícii pre pre-order až oknom dodanie štyroch týždňov.

Vyzeralo to, že Kate mala na sebe obruče Daniella Draper prvýkrát vidieť v Írsku (mínus Shamrock kúziel), rovnako ako ona v marci pre záber London Ambulance.

Pre diskusiu za okrúhlym stolom, Kate zdalo sa, že na sebe Boden šaty, britská značky Aurora Midi zábal šaty v volavka modrej.

Šaty je vyrobený z viskózy vráskavý textúrou v dizajne zábal štýle s trojštvrťové rukávy, nariasenie v ramenách strmeňa vzadu, self-pásu, ktorý väzby v páse, vrstvené sukne a dĺžku tohto hity mid -calf podľa údajov produktu. Je to už nie je k dispozícii. ďakujem The Royal dámy za zdôraznenie, že bol tento šaty. Šaty bola prvýkrát uvedené na fotografii použité pre jednu z vlaňajších vianočných pohľadníc.

náušnice Kate na túto výzvu vyzerať nový pár a sú UFO.

UPDATE pondelok 4. mája: Nicki navrhuje v komentári náušnice sú Panther a ruženín cabochon štýl ($ 2078 CAD, zhruba 1475 $ pri dnešných výmenných kurzov) z New Wave bižutérie.

New Wave Šperky jeRodinný podnik so sídlom v Ontario, Kanada, začal pred viac ako tridsiatimi rokmi. Špecializuje sa na jedinečné návrhy vytvorené pomocou iba 18K zlata. Kontaktoval som firmu, aby som zistil, či môžu overiť náušnice, je pár KATE.

Aktualizácia 2 pondelok 4: Martina navrhuje ďalšiu možnosť, Patrick Mavros Smoky Quartz náušnice ($ 760).

Tento dizajnér dáva zmysel, pretože vojvodkyňa opotrebovala svoje návrhy pred niekoľkými príležitostiami. Jediný rozdiel, ktorý vidím, je, že vrcholy jej náušnice takmer vyzerajú štvorec alebo diamant-tvar vo väčšine fotografií, ktoré som bol schopný nájsť. Ale to by bolo určite možnosť, takže dostanem e-mail na spoločnosť krátko.

Aktualizovať 3 pondelok 4. mája: Stephanie zdieľali fotografiu na stránke WKW Facebook, v ktorej sa na náušníku objaví viac kola ako námestie, takže Patrick Mavros pár je oveľa pravdepodobnejší kandidát. Budem aktualizovať, ak / keď som počul od spoločnosti. Tu je fotografia Stephanie Publikované.

Aktualizácia 4 Utorok 5. mája: Po videní foto Stephanie zdieľané na Facebooku som kontaktoval Patrick Mavros, aby som sa opýtal, či Kate mohol mať na sebe náušnice. Po videní fotografií, ktoré mi e-mailom, povedzte mi, že vojvodka nosila svoje oceáne prílivy mliečnych kvartov náušnice s 18CT zlatom v striebre ($ 1014). Nižšie, aktualizovaná grafika s viac obrázkov som vytiahol z rozšírenia videa a Stephanie.

Ešte raz vám ďakujem Martine za jej pôvodný komentár a Stephanie pre zväčšenie fotografií. Pre mňa vyzerajú ako Patrick Mavros dizajn. Dúfajme, že uvidíme, že Kate ich opäť nosíme v nie príliš vzdialenej budúcnosti!

Ďakujeme všetkým vysielania takýchto podvodných návrhov!

Tu môžete vidieť všetky obsahu hovorov.

Prepojenie:

Perinatálne mentálne zdravotné partnerstvo Facebook Stránka je tu; Miesto z materskej duševnej aliancie je tu a Twitter

Mesto a krajina Victoria Murphy je tu; Emily Nash’s Hello! Príbeh o hovoroch je tu; Kusei Simon Perryho je tu? Článok normy je tu; Pokrytie dennej pošty je tu

50SAVE

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *