Vojvodkyňa nosil Emilia Wickstead dnešnej začatí vnútroštátnych situácií Trust.

Udalosť bola v St. Martin-in-the-Fields v Trafalgarskom námestí.

Z pokrytia telegrafu:

Obaja vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sa zúčastnili zahájenia národných mimoriadnej situácie závisí na (NET), poistný katastrofa charita, ktorá ponúkne verejnosti jediné, darovanie dôveryhodný bod.

Prince William hovoril o problémoch v úspešnom nasmerovaní verejných dary obetiam nešťastia bezprostredne po britských tragédiou.

Domnievam sa, že je Lord Richard Dannatt privítanie Kate; on predsedá dôveru.

Vojvodkyňa vítanie hostí a čisté personál.

Viac informácií o organizácii z jeho internetových stránkach:

Intenzita mimoriadnych udalostí v roku 2017 – od teroristických útokov v Manchestri a Londýne na Grenfell – viedol komisiu Charity zvolať rad ľudí v charitatívnej trhu zistiť, či existuje lepší spôsob, ako reagovať na národnej núdze. To viedlo k vytvoreniu vnútroštátnych situácií Trust, ktorá bude spolupracovať s charitatívnymi organizáciami a inými subjektmi s cieľom zvýšiť a distribuovať peniaze a obete podporu pri domácej katastrofy.

Nižšie modlitebné vigílie v Manchestri po smrtiace samovražedné atentáty v máji roku 2017.

Júna 2017 Grenfell Tower oheň zabil 72 ľudí a zranil desiatky ďalších.

Dnes Kate a William hovoril s pamätníkmi tejto strašnej ohňa.

Aj keď stretnutie s obeťami dnes, vojvoda povedal, že dary a podpory po požiari nezdalo “dobre cielená.” Z ITV príbehu:

Natasha Elcock, predsedníčka Grenfell United, bol jedným z posledných ľudí zachránených nažive z ohňa, a povedala William a Kate: “Tak veľa ľudí poslal oblečenie a jedlo, ale v tej dobe sme mali absolútne žiadny miesto aby im dal.

“Nie domov, žiadna skriňa, a nie chladničky.”

CTV News hlási, vojvoda a vojvodkyňa “tiež stretol s pozostalými útoku Westminster Bridge, v ktorom boli štyria ľudia zabití a asi 50 zranených, kedy človek úmyselne sekať im dole, spolu s radom ďalších prírodných a človekom spôsobených katastrof.”

Ľudové príbeh berie na vedomie závislé na “… nasleduje koncept núdzového výboru katastrofy, ktorá bola akcia britským s množstvom zámorských katastrof za oveľa viac než 50 rokov.” William dodaný stručné poznámky na dnešnej akcii.

Viac pomocou Town & Country:

“Kedykoľvek a kdekoľvek katastrofa udrie tu vo Veľkej Británii, táto krajina má zvláštny spôsob, ako potiahnu za jeden povraz,” povedal dnes ráno William vo svojom prejave.

“Ďakujem celému tím za závisieť na tom za ich tvrdú prácu pred začatím. My všetci strach deň, keď sú potrebné. ale viem, že, rovnako ako všetci tu, som vďačný, že teraz existujú.

Detský zbor tiež vykonáva na funkciu.

Vojvodkyňa hovoriť s niektorými členmi zboru.

Ako vždy, Kate sa s novými priateľmi.

Denná Mail hlási “organizácia začne národná odvolanie v televízii a sociálnych médií v prípade kríz, a potom rozdeliť a distribuovať peniaze k postihnutým.”

Pár ako oni opustili dnešnej funkciu.

Teraz pre Váš pohľad na to, čo Kate nosil dnešnú angažovanosť.

Šaty vyzerá ako Emilia Wickstead “Kate dizajnu. Je to pravdepodobne postavená z rovnakého vlny krepového textílie v mnohých Wickstead kusov Kate už opotrebované. To má “tenký padnúce živôtik, obohatený konturovanie šípky nad a pod pásom, a spadá do plaviek midi dĺžky A-línia sukne.” (Aj keď je to oveľa viac o kolená lem.)

V prípade, že štýl vyzerá povedome, je to preto, že je to veľmi podobne ako ďalšie dva Emilia Wickstead návrhy sme videli opotrebenie Vojvodkyňa. Nižšie vidíte dizajn levandule najprv nosia v Nemecku v júli 2017, rovnako ako zelenú verziu nosí v máji tohto roku. Najväčší rozdiel medzi návrhmi je štvorcový výstrih na zelených šatách a prídavok pásu dnes.

Vlani na jeseň “Kate” Šaty boli k dispozícii v zodpovedajúcich módy v červenej, modrej a dieťa mäkké ružové. (Bohužiaľ, šaty sú teraz predáva vo všetkých farbách).

Dnes Kate doplnený opaskom, ktorý je veľmi podobný, ak nie rovnaké, na Emilia Wickstead pásu, ktorý je predávaný s, Danni ‘šaty.

UPDATE: pôvodne som informoval Kate pás bol takisto ako verzia, ktorá prišla ako položka samostatný. S vďaka Michelle Perth móda, to nie je tento prípad. Pás Kate na sebe dnes (zobrazené v hornej foto) má špicatý koniec, rovnako ako pás, ktorý ide s Danni šaty a Jána nohavice. Ďalej len, samostatný pás ‘predávané jednotlivo má zaoblenú hranu, takže nie sú totožné, ako sa pôvodne myslelo.

Kate odniesla čiernu spojku z ASPINAL / Beulah London Collaboration.

Značky sa v roku 2015 spojili, aby vytvorili dve spojky. 25% zisku z každej predajnej kabelky bolo darovaných modrou srdcovou kampaňou OSN proti obchodovaniu s ľuďmi. (Dizajny sú dlhodobé, že vypredané.)

Kate sa zdalo byť v novom páre čerpadiel Jimmyho Choo; Vyzerajú ako štýl Rómov 85 špicaté TOE (595 USD).

Toto je klasický CHOO dizajn s pätou 3.3 “. Naše vďaka EMMA, ako aj GABI a nebom, na ich prácu na dnešnom ID obuvi.

Vévodka nosila svoje ženy prvej svetovej vojny brošňa (£ 29,99, zhruba 38 dolárov na dnešných výmenných kurzoch).

Viac o brošňovacej légii z The Royal British LEGION PAKPY SHOP PRODUKTU

Ženy zohrali obrovskú úlohu v prvej svetovej vojne. Slúžili ako zdravotné sestry v terénnych nemocniciach a tu doma. Pracovali v továrňach, robiť munície. Pracovali na pozemku. a boli neskôr uznané s ideálnym hlasovaním.

Každá brošňa prichádza v displeji a je sprevádzaný certifikátom pripomínajúcim život ženy, ktorá stratila svoj život ako priamy výsledok prvej svetovej vojny.

Kate tiež nosil jej zafír a diamantové náušnice.

Ukázalo sa, že Kate dnes mal ďalšiu angažovanosť; Veľa viac prostredníctvom pípanie Russell Myers, Kráľovský editor denníka zrkadla.

Keď sa opýtal na oveľa viac detail, Russell reagoval týmto spôsobom: “Všetko, čo môžem povedať v tejto fáze, je, že to naozaj zaujímavý projekt a budúci rok bude pre ňu veľký rok s touto líniou práce!”

Uvidíme sa v sobotu na ročný festival spomienok. Tu je jedna oveľa viac fotografií z dnešnej angažovanosti.

Videá:
Národná núdzová situácia závisí od 3 minútového kusu.

Kráľovský rodinný kanál ponúka oveľa viac ako 4-1 / 2 minúty videa z dnešnej udalosti.

Prepojenie:

Národné núdzové situácie závisia od webovej stránky je tu; Stránka Facebook organizácie je tu; Jeho Twitter Feed je tu a stránka Instagram

Denný príbeh Mail je tu; Telegrafický kus na dnešnom spustení je tu; Telegrafový pozadie príbeh o dôvere je tu; Pokrytie zrkadla je tu; Novinky CTV je tu; Príbeh štandardu je tu

A hej tam kus je tu; Town and Country post je tu; The People príbeh je tu; post fug Girls je tu

379Save

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *