Uncategorized

Vintage Pack – Viac ako 200+ retro zdrojov

Vintage Pack – viac ako 200+ retro zdrojov
Ak ste dizajnér s ohľadom na vintage projekt, potom je to pre vás ideálny nález. S jednou jedinou dohodou môžete získať viac ako 200 retro zdrojov. Tento obrovský predaj poskytuje spoločnosť DesignPanoply, ale môžete si ho kúpiť priamo od MightyDeals: úžasné miesto, ktoré sa špecializuje na poskytovanie najlepších ponúk na trhu.
Čo je zahrnuté? Neviem ani, kde začať. Dostanete veľa fotografií, akcií, šablón, textúr, vzorov, vektorov a oveľa viac! Čo je najlepšie v tejto dohode, je to, že dostanete aj 20 akcií vintage photoshop, ktoré vám umožní vložiť do vašich fotografií a vektorov vintage vzhľad. Akcie Photoshop upravia váš jas, pridá kontrast a dodá vašim fotografiám dramatický tón.

Kúpte si tento balík teraz a budete mať možnosť použiť 70 ročníkov a 75 textúr, vzorov a štetcov na zlepšenie vášho ročníka. Myslíte si, že zabudli na vašu lásku k písma? Určite sa mýlite: získate tiež 2 profesionálne písma: Hensel iba pre Art deco inšpirovaný Nouvelle.
V porovnaní so zdrojmi, ktoré získate, je cena značne nízka: iba 27 dolárov. Ušetrite až 83% zľavu na pravidelnú cenu. Táto mocná dohoda končí o 4 dni, 14 hodín a 57 minút. Ponáhľaj sa . Nechcete si ujsť toto obrovské balenie vintage.
Mysli na to :
– Zdroje sa môžu použiť na osobné aj komerčné projekty.
– Súbory nie je možné predať alebo redistribuovať.
– Akcie a kefy sú určené pre Adobe Photoshop. Písma sa dodávajú vo formáte TTF. Vektorové súbory sa dodávajú vo formátoch AI aj EPS. Šablóny sú vo formáte PSD. Ostatné obrázky sú vo formáte JPG alebo PNG.

0/5 (0 recenzií)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *